Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek lehetnek az Escapelle...

Ezek lehetnek az Escapelle eseményutáni mellékhatása?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken vettem be reggel egy escapelle nevű esemény utánit és nem szombatra hanem vasárnapra lettem nagyon rosszul...beteg is vagyok szóval nem tudtam eldönteni hogy ez mellék hatás vagy a betegségtől van mivel nem másnapra hanem utána való napra jött ki :// (fejfájás, hányinger,nátha,torokfájás,fáradtság). Ma hétfőn meg mikor pisiltem fájt és ilyen picit véreset pisiltem nem annyira csak egy nagyon picit pirosas volt de a menstruációm nem jött meg. És eléggé fájt is mikor pisiltem .... Ez vajon a mellékhatásnak köszönhetem??
2014. febr. 3. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A vérzés és a hasfájás az Escapelle-túl van,de az egyéb nem. Azok egy bakteriális vagy vírusos fertőzés tüneti.
2014. febr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!