Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen vérzés mellett...

Rendszertelen vérzés mellett szex?

Figyelt kérdés

3 éve szedek fogamzásgátlót, soha semmi baj nem volt vele. Most viszont elég erős barnás folyásom van és egyenlőre a megvonásos vérzés sem jelentkezik. Felhívtam a nőgyógyászom, azt mondta, hogy ez a tabletta mellékhatása lehet, esetleg kis hormonzavar, ne aggódjak. Mivel még csak 3 hete tart, ezért azt mondta, hogy ez még rövid idő, kár lenne egyből lecserélni a tablettát, mert lehet, hogy pár héten belül visszaáll.


Az a problémám, hogy most jöttem össze a párommal, és nagyon szeretnénk már lefeküdni egymással, de hát így..? Nem tudok ellene tenni valamit? Nem lehet csökkenteni valahogy?

Mert azért egy 1 hetes kapcsolatban nem szeretném benyögni sem azt, hogy várjunk még pár hetet-hónapot, meg azt sem, hogy bocsi, hogy tiszta cucc leszel.. vagy hasonlók :D


Ötletek?


2014. febr. 3. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
erre nincs gyógyir. én nem feküdnék le igy elsöre. ja és szeritnem nem normális hogy 3 hete tart, inkább kérdezz meg másik orvost is. ez lerázós dumának tnik nekem.
2014. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális dolog ez a 3 hete tartó barnás folyás. Más orvost kérdezz meg, de szerintem nem jó már neked ez a fogamzásgátló. Váltani kell. ÉS én sem feküdnék le így senkivel, max gumival. De szerintem ilyen témához, ha még az ismerkedő szakaszban vagytok, még túl friss a kapcsolatotok.
2014. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, még egy komolyabb, régebbi kapcsolatban is gusztustalannak tartanám, gumival is. Vele pedig nagyon régóta kerülgettük egymást, mire végre randiztunk. Már most odavagyok érte, pedig csak 1 randin vagyunk túl és még nem is csókolóztunk! De beszélgetés közben meg már úgy felhúztuk egymást, hogy szerintem a következő találkozáskor egyből egymásnak esnénk.. :D de így.. :/ Nem akarom ezzel elrontani :(


Ilyenkor meg is vizsgál a doki?

Amúgy pénteken vettem be az utolsó szemet, tehát most kellene lenni a megvonásos vérzésnek, és gondolom ürül is a gyógyszer a szervezetemből. Nem kellene csökkennie?

2014. febr. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!