Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már elég rég óta van bő, néha...

Már elég rég óta van bő, néha túrós és kellemetlen szagú fehér folyásom. Már egy pár dolgot kipróbáltam (leírásban) az sem segített. Nagyon kellemetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már nőgyógyásznál is voltam,írt fel kenőcsöt, nem hüvelygomba. kipróbáltam már legalább ötféle kenőcsöt. coronelle fogamzásgátló tablettát szedek, de előtte is volt ilyen problémám.párkapcsolatban élek, és elég kellemetlen, mert hiába használok tisztasági betétet és tisztálkodok rendszeresen,akkor is van és nem csak minimális: ( sokszor nem is akarom,hogy a párom nyelvvel elégítsen ki,mert ha előtte egy fél órával zuhanyoztam,akkor is érzem,hogy már megint olyan a bugyim : (

2014. febr. 3. 20:34
 1/3 Grim13 ***** válasza:
vettek bármilyen mintát ebből a váladékból? ha a doki nem segített keress egy másikat és menj addig míg nem találsz egy normális nőgyógyászt, ezt annyi minden okozhatja hogy itt csak tippeket fogsz kapni (ha nem találsz jó dokit akkor menj el egy maszekhoz)
2014. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, de a nődokim azt mondta,hogy nem súlyos a helyzet és írt fel kenőcsöt is. köszönöm a válaszodat!!:|
2014. febr. 4. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem súlyos a helyzet? Meg kellene találni, hogy milyen kórokozód van. A kenőcsöt meg belülre nem teheted. Nem is érte, így hogy engeded, hogy kinyaljanak. Br... Előbb keress egy normális dokit, aki megmondja a konkrét okot, és mondjuk hüvelykúpot ad minimum, nem kenőcsöt...
2014. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!