Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az az önbarnító,...

Melyik az az önbarnító, amelyik nem sárgít? Már mindent kipróbáltam, és hát a fehér szeplős bőröm sárga lett mindegyiktől. Most a DM-es barnítót használgatom véknyan, de az is olyan, mint a többi. Létezik valami jobb?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
A bőrtipusod ilyen. Ha már többet is kipróbáltál, akkor nem sok értelme van tovább próbálkozni. Többet érsz azzal, ha szoliba mész... ez csak pénzkidobás a krémekre.
2008. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
A szoli egyébként is sokkal szebben és tartósabban barnít! És ha mértékkel szolizol, egyáltalán nem káros!
2008. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem igazán van kivétel. Inkább szoliba kéne járni, vagy napozgatni, mivel jön a jóidő LASSAN! Mivel ezek az önbernítők csak a bőr egfelső rétegét színezik be. és amikor meg kezd lekopni, amikor a bőr cserélődik, igencsak egy rohadó kinéetű lessz a bőr. Sajnos tudom. én a ballagásomra akartam 2 éve egy kicsi zínt. direk jóelőrre elkezdtem, de a végeredmény katastrofális. mint aki krónikus májbeteg. És ráadásul a fehér blúzomat is befogta, ami azóta se jön ki:(. Inkább el kell viselni a fehérséget, vagy szolizni, napozni.
2008. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sőt én egyszer anyámnak valami barnítójával kentem be magam, és nem tudtam, hogy az nem ilyen testápolós, hanem sokkal erősebb, és olyan foltos voltam, mint egy dalmata, kb 2 hétig, nagyon durva volt!!! Inkább szoliba megyek én is, bár nem vagyok meggyőződve arról hogy milyen egészséges! Remélem egyszer már végre visszajön divatba a fehér bőr...:)
2008. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
kipróbálhatnád a Clinigue sprayt,attól tényleg barna leszel,viszont nem garantálom hogy foltmentes...szóval ha ez sem jön be,akkor tényleg marad a Nap,szoli...
2008. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
clinique :) bocs,elirtam az előbb
2008. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
LOREAL NUTRIBRONZ abból is a világos bőrre mert az lágyabban barnit.a foltosodás ellen én heti 2szer bőrradirozom a testem valamint az arcom is hetente radirozom,igy egyáltalán nem leszek foltos próbáld ki
2008. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Fehér szeplős bőrrel ne nagyon menj szoliba. Én is ilyen vagyok, elmentem párszor szooba, hát, ha az önbarnító pénzkidobás, akkor a szoli pláne az... még 5 perc alatt is úgy leégtem, hogy utána nem győztem kenni magam nyugtató testápolókkal, aztán jól lehámlott a bőröm és ugyanolyan fehér maradtam, mint szoli előtt.

Sztem nekünk mégis az önbarnítós testáplók valók, ha sárgít, akkor is. A clinique- t még nem próbáltam, de mástól is hallottam, hogy jó. Előtte tényleg radírozz, akkor foltos nem leszel. Én amúgy DOVE- t használok, kicsit sárga, de nem durván.

2008. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
96%
Egyébként bocsi csak közbeszólnék hogyha mértékkel szolizol,az is káros ,mert az UV-B sugarakat kiszűrték ugyan a szoláriumokból,de az UV-A sugarak nagyon nagy mértékben vannak jelen,és a bőr mélyebb rétegeibe hatolva melanomát okozaht.Úgyhogy szerintem már akkor inkább marad a barnító krém,mint h bőrrákos legyek:SOlvastam,h 6000 Ft-tól már jó minőségűek vannak,ezek a 990 Ftosak nem jók semmire...Inkább megfizetem a minőséget,minthogy szolitól bőrrákos legyek:S Jaa és nagyon fehér bőrűek nem is járhatnak szoliba am...
2009. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

12:25


azért égtél le, mer fehérbőrüeknek max 2 percre szabad eleinte csak bemenni, és utána fokozatossan növelni az időtartamot


1 héten, elmész 1x, két perce! ez a kezdet!!!!!


utána ha vmi látszik jöhet a heti egy lkalom ismét, csak akkor már 5 perccel..stb


ha meg már nagyon barna vagy, akkor 1 héten max 2x, max 30 percre bemehetsz, vagy akár 1 órára, de az mát nagyon káros.....

2010. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!