Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha nem tampont használok...

Gáz ha nem tampont használok hanem betétet? Ha véletlen rászánnám magam a tampon kipróbálására akkor mekkorával? Normálissal amit mondjuk anyukám is használ?

Figyelt kérdés

16 vagyok, de igazából most jött meg csak másodszor. Nem gáz ha betétet használok és nem tampont?

Ha mondjuk sportolni szeretnék jobb lenne a tampon? (Most is voltam táncolni és elég rendesen megindult...)

Nem nagyon merem megpróbálni a tampont... mi tévő legyek?

Ti tampont használtok? Ha igen hány évesen használtátok először? Bevált?



2014. febr. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használj betétet, éjszakára mindenképpen az a jobb. Ha a tampont szeretnéd kipróbálni akkor van belőle mini változat is, elsőre én azt ajánlom. Én 16 évesen már biztosan azt használtam, de később leszoktam róla és most már jól elvagyok a betéttel is.
2014. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
én 17 évesen próbáltam ki (osztálykirándulásra direkt csak azt vittem magammal és egy osztálytársam a mellettem lévő wc-ben mondta mit hogy csináljak :D) nekem bejött... sokkal kényelmesebb mint a betét... ha valamikor kipróbálod, akkor jól írta az első.. minivel kezd :)
2014. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Nem gáz, az a fő, hogy neked kényelmes legyen!

Én is betéttel kezdtem, de utáltam mert mindig olyan érzésem volt mintha bepisiltem volna. Meg azt sem szerettem, hogy minden mozdulatnál hallottam a fólia zörgését:D + hiába cseréltem gyakran, néha így is átáztam és utáltam azt a szagot, ami vele járt...

Na a lényeg, hogy talán a 5-6. alkalomnál már váltottam tamponra és sokkal kényelmesebb volt (13 éves koromban).

2014. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2014. febr. 3. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Istenem! Miért lenne gáz? Rosszat csinálsz ezzel valakinek? Na ugye, hogy nem!
2014. febr. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én még nem próbáltam de rászánom magam.tesi közbe nem valami kényelmes és tényleg olyan mintha összepisiltem volna magam:/

14l

2014. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
arra figyeljetek oda ha kipróbáljátok, hogy rendesen rakjátok fel, mert különben kényelmetlen... mikor rakod fel még egy jó ujjbegynyit told fel... ne csak addig, míg épphogy bent van... akkor lesz kényelmes :)
2014. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsőre nagyon minit.



Rá fogsz jönni, sokkal kényelmesebb mint benne ülni a cumóban ami ráadásul bepállik, és a betét elcsúszik, nem csúszik stb. a ragasztó beleragad a fehérneműbe. Ezen kívül sok helyet foglal, és sokkal macerásabb a táskádban tartani mint egy ceruzaelem méretű cuccot.


A tampont ha jó méret és jól van felhelyezve, akkor nem érzed. Egyáltalán, mert a hüvely felsőbb részében már nincsenek annyira idegvégződések. Azt fogod érezni, ha tele van.


Nekem abszolúte bevált, kisebb helyen is elfér, diszkrét, és kevesebb a baleset vele.

2014. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!