Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pénteken bevettem egy esemény...

Pénteken bevettem egy esemény utánit és hétfőre ha pisiltem eléggé fájt és véres is volt amolyan felfázás hatású volt kicsit. Vajon ez az esemény utánitól van vagy esetleg egy fertőzés lehet és nézessem meg magam vagy várjak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 22:22
 1/3 anonim válasza:
hát szerintem nem szabadna fájnia ettől ,mert te pénteken bevetted az esemény utánit ,az kicsit inkább megzavarja a menszeszed, hát szerintem menj vele nőgyógyászhoz és nézesd meg magadat, mert bármi bajod lehet , milyen fajta gyógyszert szedtél be ?
2014. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
escapelle
2014. febr. 6. 05:39
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez történt kb. 3 hónapja. nekem vesefertőtlenítőt írt fel rá a doki és nem mondott rá semmit, hogy összefüggne a kettő.felfázásnak titulálta
2014. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!