Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő gombás fertőzésre...

Visszatérő gombás fertőzésre kiegészítő kezelésként melyik grapefruit cseppet javasoljátok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Candida szűrés kérését javaslom nőgyógyásznál. Addig is szüntesd meg a cukorfogyasztást. Ha kiderül, hogy mégsem candida, ehetsz újra cukrot.


Tüneti kezelés csak ideig-óráig jó.

2014. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha candida diéta nélkül nem fog elmulni. Mivel visszatérő igy nagy az esély rá hogy candida.
2014. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is candida diétát javaslok. Nekem az segített! Persze mellette cseppezhetsz. Szerintem mindegy milyen, én többfélét vettem már, mindig megkérdeztem a gyógyszertárost, szerinte melyik jobb, nem emeltek ki egyet sem.

és igyál soook vizet!

2014. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Ment a zöld kéz :)
2014. febr. 5. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy? Végül mi segített? Én a bioboltokban kapható 100%-os grapefruitmag kivonatot tudom ajánlani, természetes baktérium-gomba és vírusölő, kifejezetten hüvelyfertőzésre és gombára is ajánlják, antibiotikum és probiotikum helyett is jó, nem bántja - sőt helyrehozza a hüvely és bélflórát is! :)
2014. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!