Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek PHARMATEX...

Farkaszs kérdése:

Mi a véleményetek PHARMATEX 18,9 mg hüvelykúpról?

Figyelt kérdés
sokat gondolkodtam mit használjak majd mert 2 hós babám van kizárólag anyatejes és nem tudom mi legyen a jobb megoldás mert van ez a kúp elvileg szoptatás alatt használható ... és van a cerazette amiről megoszlik a véleménye mindenkinek szedtem már ezt a gyógyszert mit ne mondjak libidó egyenlő a nullával stb de legalább védett voltam és szoptathattam is normálisan...de most ahogy gondolkodom sokan mondták hogy kevesebb tej termelődik tőle és nem tervezgetek sűrű eggyüttlétet a párommal lehet hogy inkább ezt a kúpot kellene használnom nemtudom melyik lenne jobb vagy hatásosabb.

#PHARMATEX 18 #9 mg hüvelykúp
2014. febr. 5. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Óvszer. Ettől jobb ilyen helyzetben nincs. Hosszú éveken keresztül védekeztem óvszerrel, jelenleg is azzal védekezünk a férjemmel, szülés után is azzal védekeztünk és még soha nem szakadt ki egyetlen óvszer sem.

A pharmatex nem a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer, semmivel nem nyújt nagyobb védelmet, mint a szoptatás alatt is szedhető fogamzásgátló tabletta.

Illetve sokan panaszkodnak, hogy csípő érzést éreznek a használata közben.

Én biztos nem használnám. Pont az előzőekben leírtak miatt. Amúgy is sajnos elég érzékeny a hüvelyem nyálkahártyája szülés óta (pedig nem is természetesen szültem), így már csak azért sem használnám.

2014. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, tele van a net olyanokkal, akik pharmatex mellett teherbe estek.
2014. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jézusom még jó hogy megkérdeztem köszönöm a válaszokat azaz igazság hogy az óvszerben se nagyon bízom ugyhogy gyógyszer lessz a vége aztán majd meglátjuk....
2014. febr. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!