Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erdekes dolog tavozott belolem...

Erdekes dolog tavozott belolem pisiles kozben, mi lehet?

Figyelt kérdés
Szoval, pisiltem, ereztem hogy valami kijon belolem, de nem volt kellemetlen, inakabb megkonnyebbules, azonnal meg is neztem h mi lehet az es nagyon megdobentem. Egy kisebb szilva nagysagu atlatszo zseles anyagnak tunt, benne feher kis valamikkel. Mi lehet ez? Nem faj semmim, de ilyen meg nem tortent es nem is hallottam, forduljak orvoshoz? vagy mas is jart mar igy? Normalis ez?
2014. febr. 6. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
nem a hüvelyedből jött? peteéréskor szokott lenni zselés folyás.
2014. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bizony orvosos kategória. Per pillanat én két dologra tudok tippelni: vagy a húgyutakban valami megsérült (pl vesekő miatt) és egy darab szövetet pisiltél ki, ez elő szokott fordulni, vagy pedig gomba- vagy más kórokozótelep. Ezek csak puszta tippek, de a vizeletben semminek sem szabad lennie, semmi hasonló nem normális.
2014. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!