Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Otodszorre vagyok felfazva....

Otodszorre vagyok felfazva. Faj es nagyon minimalisan veres a vizeletem. Ulofurdozes kozben csurrant cseppent egy kis pisi es akkor vettem eszre hogy valami kis kocsonyas dolog tavozott ki a pisivel ez a genny lehet es ez normalis?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemigen. Az az öt is kicsit sok. Ha van partnered, őt is kezelni kellenem ,mert a két terület közelsége azonos kórokozókra hajlamosít.
2012. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen genny, és az ugye betegség, gyulladás miatt van

voltál orvosnál? ha nem akkor menj el!

amellett igyál rengeteg folyadékot, amikor már nem fér beléd akkor is, igyál sört is mértékkel, enyhíteni fog, és ha elmúltak a tünetek, akkor is még egykét hónapig a napi legalább 4 liter körüli folyadékbevitelt tartsd, de 3 alá nagyon sose menjél, remélem kigyógyulsz ebből. nekem ezzel a módszerrel és hittel sikerült kigyógyulnom a hosszúéveken át tartó felfázáshullámokból

2012. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napi fel liter max egy litert iszom,akkor ez lehet az oka a felfazasoknak? Megprobalok tobbet inni es a baratommal is beszelek! Koszonom szepen a segitsegeket!
2012. dec. 20. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:

igen mindenképpen okoz problémát, gyorsan változtass rajt, hidd el tüneti kezelésnek is a legjobb, hígítja a trutyit és tisztít, hamarabb el fog múlni

bármit ihatsz ami jólesik, gyümölcslé, kóla, víz, a lényeg hogy könnyen csússzon, ha túl vagy rajt akkor majd figyelj, hogy egészségeset igyál, de jelenleg a lényeg hogy folyadék legyen és tudom, hogy aki keveset iszik az nem tud bármiből hirtelen sokat inni, uh tényleg bármit ami ínyedre van, az ízesített söröket ajánlom, azok mókásak és vesetisztító a sör (ezt lehet már irtam)

2012. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármit azért ne igyál, pl. alkohol, de duplázd meg a folyadékmennyiséged! Azért nem ártana egy urológiai kivizsgálás.
2012. dec. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikumra van szükség! Ez annak az eredménye, hogy nem lettél eddig soha normálisan kikezelve. A felfázás mindig fertőzés! Általában coli baktérium okozza. A nemi élet és a hideghatás hajlamosít rá. Nem elég otthon kezelgetni. Orvoshoz kell vele menni, különben felszállhat a vesékre vesemedencegyulladást okozhat.
2012. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!