Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az összefüggés a nyálkahárt...

Famus93 kérdése:

Mi az összefüggés a nyálkahártya és a fehérfolyás között?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A méhnyakat borító nyálkahártya hámja váladékot termel. Ez a nemi érés idején kezd el működni.
2014. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha már több mint 3 éve van, és volt már nőgyógyásznál a csajom akkor miért nem múlt el?
2014. febr. 7. 20:41
 3/10 A kérdező kommentje:
És szedett rá gyógyszert többször is.
2014. febr. 7. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
A méhnyak hámja mindig ott van,aminek az a tulajdonsága ,hogy váladékot termel.Ez nem betegség,hanem a természetes állapot. Ez biztosítja a hüvely természetes védelmét a fertőzésekkel szemben. Akkor lenne baj,ha nem lenne.
2014. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mikor lehet tudni azt hogy kezd múlni?
2014. febr. 7. 22:41
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha még erre válaszolnál egy válaszban azt megköszönném. És amikor a fehérfolyás(a) van a szűzhártya átszakítása miért jár fájdalommal?
2014. febr. 7. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Mi kezd múlni? A normális fehérfolyás nem múlik,csak akkor ha a nő idősebb korában klimaxos lesz. Van olyan nő,akinek minimális ez a folyás,de van olyan is,akinek bővebb. Erre találták fel a tisztasági betéteket.Peteérés vagy menzesz előtt gyakran még bővebb,mint szokott lenni,de ez is természetes. Ha ez a folyás színes,büdös lesz,esetleg viszketést okoz,akkor viszont el kell menni orvoshoz,mert ez azt jelenti,hogy valamilyen fertőzés következett be. A szűzhártya átszakadása mindenkinek fájdalommal jár,kinek jobban,kinek kevésbé,de ez sem a folyás miatt van.
2014. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy halottam olyanról hogy elkapható vagyis fertőző, és az lenne a kérdésem hogy ebből mi igaz és mi az ami nem igaz. Mert amikor halottam róla eléggé furcsáltam az egész elkapós cuccos történeter. Nem tudom mi igaz mindebből... Igazából ez az egész kérdés sorozatom alapja. Nagyon megköszönném ha tudsz rá valami olyan választ ami azt mondja ki hogy fertőző a fehérfolyás.
2014. febr. 15. 02:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit klasszikus fehér folyásnak nevezünk az nem fertőz,mivel nem is kórokozók okozzák. Viszont,ami ebbe nem sorolható be (gombás,bakteriális.amőbás folyás)az fertőz.
2014. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha lesz még valami írok.
2014. febr. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!