Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok olyan nőgyógyászt...

Wirefluf kérdése:

Tudtok olyan nőgyógyászt ajánlani Bp-en, aki hosszasabb procedúra nélkül felír fogamzásgátló tablettát, ezen kívül még normális is és az állami szférában tevékenykedik (nem fizetős)?

Figyelt kérdés

A hosszasabb procedúra alatt leginkább a vérvételt értem, de ha valahol még a vizsgálat is kihagyható, még jobb. Van "saját" nőgyógyászom, rendszeresen (évente) járok is szűrésre, korábban mindenféle vizsgálatot elvégzett, ami kell a tablettához, de akkor épp nem akartam fogamzásgátlót íratni, most pedig külföldön van, nekem meg viszonylag sürgős lenne. Ezért nem szeretnék lehetőség szerint újabb vérvételt stb. csak egy vényt... :) Köszi!

24/N


2014. febr. 7. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

A dokik 90%-a mindenféle vizsgálat nélkül a kezedbe nyomja a receptet. Szóval ha a területileg illetékes sztk-ba bemész, akkor 90%, hogy recepttel távozol...

A rákszűrést szokták esetleg megcsinálni, de ha viszed az egy évnél nem régebbi eredményed, nemfognak újat csinálni.

A labor sem rutin, de ha vki kér is, ált. nem várja meg az eredményét a felírással.

2014. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy orvos külföldön van, a rendelés ugyanúgy megy tovább. Legfeljebb másik orvos fog adni receptet.
2014. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom sztk-ban nagyon akadékoskodnak már, hogy a lakhelyed szerintibe menj. Bár engem így is fogadtak 6.kerben, de azért beszólogattak. Máshol meg volt hogy mondták, hogy nem mehetek. Szerintem simán felírják, ha megmondod, mit szedsz.
2014. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Magánban Dr. Gimes Gábort ajánlom a II. Női klinikán. Nagyon lelkiismeretes jó orvos. Ha tényleg megcsináltak mindent, akkor vidd a leleteidet, és nem hiszem, hogy kellene újra... De ha kell azt ne teherként éld meg! Az életed múlhat ezen a "körülményeskedésen". Nem mindenkinek ugyanaz a fogamzásgátló jó, és nagyon fontos ezt pontosan kideríteni, mielőtt belehalsz az alkalmazásába...
2014. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2014. febr. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!