Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha 12,5 évesen nincs...

Az baj, ha 12,5 évesen nincs meg és nincs csak egy nagyon picike mellem? Többi lent!

Figyelt kérdés
melltartót hordok,mert már érzem,hogy kell futásnál vagy mindennapi használatnál,mert érzem hogy van egy pici,de látszani nem látszik...Már fáj elég régóta.akkor most nő?nem baj,hogy csak most kezdett el nőni kb e fél éve?azóta fáj enyhébben/jobban de olyan nagyon sok változást nem látok...ez nem gond igaz?(ne kérdezzétek,hogy miért nem kérdeztem a testvérem/szüleim..más szájából is akarok választ hallani.köszi)
2014. febr. 8. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, mert mindenki más ütemben fejlődik. A menstruációdnak 16 éves korodig kell megjönnie, a melled meg kb. 20 éves korodig nőhet.
2014. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
És felesleges melltartót hordanod ha nincs melled. Csak kinevetteted magad!
2014. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
jól írja az első, szóval csak hogy többen mondjuk azért írok én is... minden rendben veled ne izgulj :)
2014. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak későn érő vagy. Ennyi.

De egyet értek azzal, aki azt írta, ne hordj melltartót. Van egy osztálytársam 13 éves és semmi melle, de mégis kosaras melltartót hord. Nagyon nevetségesen néz ki. Te se hordj!

Az, hogy nem jött meg normális, mivel, mint már írtam későn érő vagy.

2014. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Dehogy vagy későn érő! Ez marhaság!!!
2014. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de hordok melltatót mert fája ha futok,és nem azt mondtam,h nicns mellem,mert kell,csak nincs akora látszata..és nem nevetnek ki,azért nevetnek max h nem hrdok,de kell mert fáj ha futok vagy megyek az úton pl...érzem..ennyi.ne erre írjatok.köszi ennyi,nem kell töb válasz
2014. febr. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!