Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak ket evesen vissza...

Kisfiamnak ket evesen vissza tepte a doki a kukijat. Egy picike resz meg maradt. A gyerek apjänal volt es ö nem nezte neki, most meg nem lehet vissza huzni, mindig pereped neki es veres lesz. Mi tegyek hogy ne fajjon neki? es ujra legyen a regi?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 10:07
 1/4 A kérdező kommentje:
most negy eves a gyerek,regebben nem is pisilt napokig,amikor a doki csinalta neki,bar nem csodälom,most ha probälom neki,mindig mondja auuu,fäj,mit tegyek hogy ne fäjjon neki,valami krem,hogy fellazitsa neki?
2009. febr. 3. 10:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok neked, hasznos választ írni:(

Szerintem vidd el a dokihoz, őt kérdezd, hogy mit lehet vele csinálni. De én másik orvoshoz vinném, mint aki 2 évesen "kezelte", szerintem valamit nem jól csinált.

Mielőbbi jobbulást.

2009. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már elvittem volna gyerek sebészetre,természetesen nem ahhoz a kretén dokihoz,aki így elbánt vele...2 fiú anyukája
2009. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a módi először feltépték.Aztán kaptunk krémet amitől fellazult de azt csak az orvos adja.Most 5 éves a fiam és a mai napig nem engedi megnézni se hogy rendben van-e minden.Időnként lefogjuk és megnézem neki akkor ordít,kapál stb...Egyszer kérdeztem mire jó ez hiszem muszáj megnézni ha nem akarjuk hogy gond legyen.Azt mondta nem is fáj csak hát az emlék,remélem idővel majd elmúlik.És ezt kívánom neked is.Mindenesetre vidd el dokihoz és majd megnézi mit lehet tenni.
2009. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!