Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha menstruálok, és épp akkor ér egy baleset, akkor a kórházban mit csinálnak velem? O. O

Sokat gondolkoztam azon, hogy ha egyszer baleset ér miközben megvan, akkor mit csinálnak velem.

Meg ha pl műteni visznek, ugye meztelenül vagy, akkor mit csinálnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, baleset, kórház

2014. febr. 10. 15:54  Privát üzenet  

A válaszok
Jó kérdés,ez már nekem is eszembe jutott O.o

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2014. febr. 10. 16:01 Privát üzenet
ha nem épp sürgősségi műtét, akkor meg fogják kérdezni a menstruációdat, hogy ne épp akkor legyen, tehát ettől nem kell félni... ha baleset érne, és akkor rögtön kéne műteni, akkor lepedőt tesznek alád és arra vérzel... tudom gusztustalanul hangzik :) de nőgyógyászati műtéteknél, gondoknál is van amikor nem engednek betétet rakni, hanem kapsz naponta több tiszta lepedőt, hogy lássák a vérzés erősségét... az orvosok láttak már ilyet őket nem zavarja :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2014. febr. 10. 16:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondjuk ha például legurulok a lépcsőn, és elvesztem az eszméletem, bevisznek a kórházba, ott felkelek az ágyban, és ott mi lesz? O.O

# 3/7Időpont 2014. febr. 10. 16:11 Privát üzenet
mi lenne? menstruálksz tovább, betétet kórházban is lehet használni. Hidd el látott már olyat minden orvos. Minden orvos látott már szülést is orvostanhallgató korában, teát tudják mi hogy működik és láttak már vérzést. Egytarumatológus végképp. Sok mentös már szülést is vezetett de mind ki is van rá képezve.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2014. febr. 10. 17:07 Privát üzenet
SEmmit. Nővérke elintézi, tesz alád betétet, vagy papírvattát.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2014. febr. 10. 20:40 Privát üzenet
és ha úgy kerül vki korházba h megsérül és több sebből vérzik,eszméletlen tehát nem tudja elmondani h ráadás mensizik is?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2014. febr. 11. 09:04 Privát üzenet
Eszméletlen betegnek katétert tesznek fel. Eközben látható a menzesz természetesen. Sérült, balesetes beteget meztelenre vetkőztetnek, hogy fel tudják mérni a sérülését.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2014. febr. 11. 12:34 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha úgy megyek strandra, hogy épp menstruálok és tampont használok, az meghosszabbithatja a menstruációt?
3 hete menstruálok. El kellene mennem nőgyógyászhoz. Ilyenkor tampont vagy betétet használjak?
Mit jelent az ha 5 kicsi vércsepp jelent meg a bugyimon és nem menstruálok?
A menzeszem 1honapig nem jon meg. Aztan nemtudom hogy mikor fog megjonni, osszevissza van pedig 3eve menstrualok. Nagybajvan?
3-4 havonta menstruálok, pajzsmirigyem, hormonjaim rendben vannak, PCOS sem vagyok. Mi lehet a probléma?
24 éves vagyok és lassan 4 éve nem menstruálok, pedig egészséges vagyok. Létezik, hogy a sok, intenzív edzés + stressz miatt nem jön meg?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!