Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok, és épp akkor...

Ha menstruálok, és épp akkor ér egy baleset, akkor a kórházban mit csinálnak velem? O. O

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon, hogy ha egyszer baleset ér miközben megvan, akkor mit csinálnak velem.

Meg ha pl műteni visznek, ugye meztelenül vagy, akkor mit csinálnak?



2014. febr. 10. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,ez már nekem is eszembe jutott O.o
2014. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem épp sürgősségi műtét, akkor meg fogják kérdezni a menstruációdat, hogy ne épp akkor legyen, tehát ettől nem kell félni... ha baleset érne, és akkor rögtön kéne műteni, akkor lepedőt tesznek alád és arra vérzel... tudom gusztustalanul hangzik :) de nőgyógyászati műtéteknél, gondoknál is van amikor nem engednek betétet rakni, hanem kapsz naponta több tiszta lepedőt, hogy lássák a vérzés erősségét... az orvosok láttak már ilyet őket nem zavarja :)
2014. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha például legurulok a lépcsőn, és elvesztem az eszméletem, bevisznek a kórházba, ott felkelek az ágyban, és ott mi lesz? O.O
2014. febr. 10. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne? menstruálksz tovább, betétet kórházban is lehet használni. Hidd el látott már olyat minden orvos. Minden orvos látott már szülést is orvostanhallgató korában, teát tudják mi hogy működik és láttak már vérzést. Egytarumatológus végképp. Sok mentös már szülést is vezetett de mind ki is van rá képezve.
2014. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
SEmmit. Nővérke elintézi, tesz alád betétet, vagy papírvattát.
2014. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és ha úgy kerül vki korházba h megsérül és több sebből vérzik,eszméletlen tehát nem tudja elmondani h ráadás mensizik is?
2014. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszméletlen betegnek katétert tesznek fel. Eközben látható a menzesz természetesen. Sérült, balesetes beteget meztelenre vetkőztetnek, hogy fel tudják mérni a sérülését.
2014. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Mondjuk ha például legurulok a lépcsőn, és elvesztem az eszméletem…" - és csupa vér minden körülötted. Tiszta horror! :))
2021. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Betesznek egy tampont és tolnak a műtőbe. Orvosok, ápolók ezerszer láttak már ilyet.

A ruhával se vacakolnak pl egy baleset sérültjénél. Ollóval levágják az egészet. Az orvosnak muszáj átvizsgálni a testet, hol vannak sérülések. Ilyenkor nincs helye szemérmeskedésnek, az ember élete múlhat rajta. Csak az ékszereket teszik el. Nem maguknak, hanem letétbe.

2021. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!