Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok.30 kg. Nagyon...

12 éves vagyok.30 kg. Nagyon sovány vagyok, és anorexiásnak csúfolnak, de én rengeteget eszek, szokták is mondani hogy többet eszek mint a legkövérebb. Semmi nem áll jól rajtam, minden lóg, mell az nuku, sovány arc, gyér haj. Mit csináljak? Help

Figyelt kérdés
143 cm vagyok, és tényleg nem áll jól semmi, ami szélességben jó, az magasságban pici, és ez fordítva is igaz. Én sem tetszem saját magamnak, nemhogy másnak!! MIt egyek, hogy hízzak, egy kicsit mellre is, nem akarom hogy ilyen legyek! Tudom, hogy örüljek neki, lesz ez másképp, de nekem most fontos, és 12 évesnek nem normális az ingadozó 30 kg. Mindenhol fejletlen vagyok, mindenki mondja h kórosan sovány vagyok, de én eszek!! De mit? Vagy mit csináljak hogy felszedjek pátr kilót? Esteleg étrend? PL?? Légyszi segítsetek

2014. febr. 10. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A legelső, menj orvoshoz, lehet eg betegség az oka. Ha nem én is csak a fokozatosan több evést tudom ajánlani :) sok sikert!
2014. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia. En túlsúlyos vagyok. 12 évesen 80 kg. Ne aggódj. Hízni tudni fogsz. Csak enni kell. De fogyni....sportal,dietaval...szóval azt nehezebb, mint hizni
2016. ápr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!