Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40-41 napos ciklusaim vannak!...

40-41 napos ciklusaim vannak! Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Pàr hónapja amióta próbålkozunk,mert babåt szeretnénk azóta rendszertelen menstruåcióm van!azelőtt normålis volt 28-30 nap.Mostanában nem tudom mi van hogy ilyen sokat késik :/.Szerintetek?

#Menstruàciókésése #rendszertelen menstráció
2014. febr. 12. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem itt kell megkérdezni, furcsának tűnik, esetleg ha nagyon fiatal vagy, akkor normális lehet. Sok ismerősömnek van 40 napos ciklusa, de nekik mindig is az volt, később nem hiszem, hogy át szokott állni. Nézesd meg magad inkább.
2014. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok!!!
2014. febr. 12. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi bajod nincs, de azért nem árt ha megkérdezel olyat aki ért hozzá és szerintem olyat nem a gyk-n fogsz találni. Egyszer-kétszer volt ilyen 40 napos, vagy teljesen átállt erre?
2014. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Håt kb 3-4 hónapja van igy!!!
2014. febr. 12. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan megkérdeznék szakembert a helyedben, lehet, hogy normális, én még nem tapasztaltam és nem is hallottam ilyet.
2014. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az még a kisebbik dolog, ha kb. mindig ugyanakkor jön meg, szóval van egy szabályosnak mondható ciklus. Nekem mindig rendszertelen volt, előfordult, hogy kimaradt egy hónap, volt, hogy 2 hetet késett, volt, hogy időben jött meg, és mindig így összevissza. Most szülés után úgy tűnik beállt kb. 31-32 naposra. De soki nem talált semmi rendelleneset, meg simán ugye teherbe is estem.
2014. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*doki
2014. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!!!
2014. febr. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!