Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a hónap minden...

Normális, hogy a hónap minden napján erős folyásom van?

Figyelt kérdés

15/L

néha elég ruganyos tapintása van, és nagyon sokszor kellemetlen helyzetbe hoz, hogy bugyit kell cserélnem..

trollok kíméljenek, nagyon fontos



2014. febr. 12. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem normális - legalábbis szerintem. Jártál már nőgyógyásznál? Keress fel egyet, azt tanácsolom. Más tünet?
2014. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha minden nap nagyon sok, akkor tényleg érdemes lenne orvoshoz menned.
2014. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

soha nem voltam még nőgyógyásznál, mert nemigen volt miért: szűz vagyok és még semmi komoly problémám nem volt ilyesmikkel kapcsolatban..

illetve félek tőle, nagyon nem szeretném ha megvizsgálna :/ az a gond hogy mostanában rengeteg egészségügyi problémám van, de nem tudom, mennyire függ össze ezzel a dologgal. odalent semmi, viszont rengeteg hányinger, fejfájás, hasfájás, gyomorfájás, szédülés és fáradtság.

2014. febr. 12. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hidd el, a nőgyógyász nem a testedre koncentrál, hanem csak a betegségedre amivel elmész hozzá, és annak a gyógyításával. Neki nem egy szép fiatal lány vagy, hanem egy beteg a sok közül, akit neki meg kell gyógyítania. Nem biztos, hogy baj van, de ha minden nap nagyon sok a folyásod, akkor ez lehet fertőzés jele is. Viszont ezt csak orvos tudja biztosan megmondani.
2014. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez normális, ha nem büdös és zöldes-sárgás.

Vannak nők akiknek ilyen sok.


Ha orvoshoz kellene majd menned, akkor keress előre majd egy megbízható női orvost első alkalommal, nála talán nem érzed annyira feszélyezve magad.

2014. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak így pár szóban leírnám, hogy nekem is sok volt és van a mai napig is. 26 vagyok, már szültem is, de a doki mindig mindent rendben talált. Van, akinek ennyi jut.. Kellemetlen. De használj tisztasági betétet. És én is félve mentem először a dokihoz, nem vészes, és a második alkalom meg már semmiség.
2014. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos van akinek ilyen bőséges fehérfolyása van, nem lehet segíteni rajta.

Nói orvoshoz menj első vizsgálatra, aztán később majd meglátod.

2014. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de annyira szívás.

minden nap van tesim, és cicanadrágot kell viseljek mert nem érzem jól magam másban edzés közben..

2014. febr. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!