Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol látnának el?

Hol látnának el?

Figyelt kérdés
3 napja nem múló hüvelyi viszketésem van. Piros, vizelésnél fáj is. Az elmúlt hetekben beteg is voltam, antibiotikumot is szedtem (probiotikummal ugyan), borotválkoztami s ott...szóval sokminden közrejátszik. Meg vagyok ilyedve. Volt már gombám ...de szerinem ez most más. Budapesten tanulok. Hol tudnék itt elmenni nőgyógyászhoz?

2014. febr. 12. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Hüvely fertőzésed lehet. Pár ezresért bármely magánorvos megnéz, szakorvosi rendelő nem foglalkozik veled, ha nem vagy kerületileg illetékes lakos. Illetve igen, de ott is fizetni kell, majdnem annyit mint egy magánorvosnál.
2014. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel antibiotikumot szedtél így valószínűleg gomba! Elég súlyos ha már fáj és vérzik! Legközelebb ha antibiotikumot szedsz Mindenkêpp használj hüvely flóra helyreállíró kupot így elkerülhetö a gomba!
2014. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Canesten combit próbáld meg 2-3 nap alatt rendbetesz.
2014. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!