Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinik! A ti szüleitek sem...

Tinik! A ti szüleitek sem örülnek ha elmentek otthonról? Engem legszivesebben minden egyes nap otthon látnának.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, s pár hónapja van egy pasim, majdnem minden szabad idömet vele töltöm amikor csak birom, meg a legjobb barátnömmel, anyum meg növéremnek nem tetszik ez, mert nem szánok elég idöt rájuk -.-
2012. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted, este bulizni, vagy csak délután, néhány órára a haverokhoz?
2012. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom, nem is segítesz otthon semmibe. No ezért nem örülnek, ha elmész otthonról.
2012. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha haverokkal megyek is mindig megjegyzik hogy soha nem vagyok otthon, holott 2-3 órára megyek csak, és nem minden nap. Kedves utolsó képzeld rengeteget segitek itthon,
2012. ápr. 26. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ebből sosem problémáznak. Engem mindig elengednek azzal a feltétellel ami szerintem jogos is és teljes mértékben egyet értek vele hogy ne menjen a tanulás rovására, illetve ha kiadnak valamit hogy csináljam meg otthon addig ameddig azzal nem végeztem ne menjek el sehova. Illetve a megbeszélt érkezési időt mindig tartsam be, késés esetén meg hívjam fel őket hogy kicsit késni fogok ne izguljanak. Ezekkel a feltételekkel mindig elengednek bárhová megbíznak bennem és tudják hogy nem keveredek semmi ostobaságba ha pedig gond van bármikor elég ha hívom őket és segítenek. 16/L
2012. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én néha délután elmegyek a barátnőimmel vásárolgatni, de max 4re itthon vagyok, meg minden hétvégén megyek kocsmázni, de tudják, hogy nem vagyok egy alkoholista szóval tudom hol a határ meg nem egy szedett vetett társasággal megyek és haza kísérnek a fiúk. Egyáltalán nem bánják. Örülnek, hogy nem vagyok az az itthon ülős fajta. De azért segítek itthon, és tanulok is rendesen szóval valamit valamiért alapon működik ez nálunk.


17/L

2012. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
H a jegeid se rosszak és tényleg segítessz, akkor elég igazságtalan a helyzet.
2012. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem mehetek, hanem hogy mindig megjegyzik hogy már megint mész? Alig vagy itthon stb. És zavaró, hogy azt akarják mindig otthon legyek.
2012. ápr. 26. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Olyan 16-17 évesen kezdődött el nálam is ez az eljárós korszak (semmi brutál dolgot nem csináltam, nem tántorogtam haza részegen, ismeri a barátaimat, stb.). Ha pl. elmentem szilveszterkor barátaimmal bulizni, akkor anyukám csúnyán nézett, meg megjegyzéseket tett. Év közben úgy szintén, h "már megint a haverok", stb... Én sem tudom miért csinálják. Pedig amúgy osztályelső voltam gimiben... És még most, egyetemistaként is kapom ezeket a megjegyzéseket -.-'

21/L

2012. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ők meg otthon ülnek besavanyodva. Nem attól lesz jobb egy család, ha folyton egymás szájban ülnek. Ha normális vagy, tanulsz és segítesz otthon és addig vagy el, amíg meg van beszélve, akkor hol itt a gond. Főleg ha nem mindennap lógsz kint éjjel 1-ig.
2012. ápr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!