Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gombám van és nem...

Hüvely gombám van és nem szeretnék elmenni orvoshoz? Mit ajánlotok? Mit tegyek? Páromnak etöl lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Bár nem vagyok én sem nagy orvos hívő, de a helyedben elmennék. Lehet kísérletezni házi módszerekkel, de a női nemi szerv nem játék, később komoly szövődményei lehetnek, illetve problémák amikor majd gyereket akarsz. Lehet, hogy a párodnak látszólag nem lesz baja, de folyton visszafertőz majd.
2014. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Shai-Hulud ***** válasza:
56%

"Mit ajánlotok?" Azt, hogy MENJ EL ORVOSHOZ.

Úgysem úszod meg, akkor pedig jobb túl leni rajta, mielőtt komolyabb panaszokat is okoz.

2014. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretnék most ebe bele bonyolódni de nem nagyon tudnék elmenni nőgyógyászhoz . Hidd el ha ma megtehetem volna elmentem volna. De ha mondjuk elkezdek canesten krémet vagy kúpot használni az segít vagy lehet valami bajom?
2014. febr. 13. 14:13
 4/22 anonim ***** válasza:
Canesten combit vagyél, az hüvelykúppal együtt van. 3-4 nap alatt elmúlik tőle. Kárt nem csinál, legrosszabb esetben nem segít.
2014. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, de nem biztos, hogy az a bajod, amit Te magad megállapítottál.
2014. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszi
2014. febr. 13. 14:22
 7/22 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem lesz bajod tőle, a Canesten nem fog ártani akkor se, ha nincs gombád.

Azért kellene dokihoz menned, mert azért biztosabb, ha ő állapítja meg, hogy ez valóban gomba, hogy milyen kezelés kell rá (nem biztos, hogy a Canesten elég), és mert végülis szerintem tényleg nem fogod megúszni.


Halogatni lehet, ha muszáj, akkor kihúzhatod jó ideig, és ha valóban gomba, akkor a Canestennel akár hónapokig is tologathatod az orvost, de hidd el, hogy magaddal cseszel ki....

2014. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
a tüneteim alapján szerintem hüvely gomba. Már csak a páromnak kell elmondanom szegény pedig a holnapot hogy tervezgette :D
2014. febr. 13. 14:23
 9/22 Shai-Hulud ***** válasza:

Akkor holnapután mondd el neki.

Hadd legyen még holnap egy szép napja neki. :-DDDDDD

2014. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Amint lesz alkalmam elmegyek csak most ebben a hónapban nem megy
2014. febr. 13. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!