Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik elektromos borotva az...

Melyik elektromos borotva az amit egy pasi szeret? (pl. : Braun-on belül melyik? ). Ajándékba szeretném a páromnak. Mit ajánlotok? És kb mennyibe kerül? Tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
Nem a legdrágábbat akarom megvenni,de nem is ezen fogok spórolni.Olyan 10-15 ezret gondoltam ,hogy rászánok vagy ha pont nem fér bele picit többet.Lehet ennyiből egy rendes,jó borotvát venni?
2010. jan. 15. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
én philips- et vettem páromnak karácsonyra, 9000 ft volt.Meg van elégedve vele.Körkéses,a boltban az eladó srác ajánlotta,mert nekem se telt volna 20ezresre.De ha bemész egy ilyen jellegű boltba,minden eladó készségesen fog segíteni,tanácsot adni,ajánlani.
2010. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 issti válasza:
100%
Többféle rendszerű van. A Braun rezgőkéses, a Philips forgókéses. Fontos lenne tudni melyiket szereti. Én csak forgókésessel tudok normálisan borotválkozni, mert erős a szőrzetem, de biztos van akinek a másik is jó, különben nem gyártanák. 15 ezerért már kapsz akkumulátorosat is. Nekem már több mint 10 éves az akkus Philips-em, és tökéletesen működik, de a Braun is jó márka.
2010. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%

nézd, én amikor átálltam a villanyborotvára nehezen tudtam dönteni a két rendszer között. A Braun rezgős a Philips forgókéses rendszerű. Mielőtt beruháztam egy komolyabba, előtte kipróbáltam mind a kettőt. Lehet kapni olcsó kategóriás villanyborotvákat 2-3 ezer forintért, és én így próbáltam ki hogy melyik lenne a jobb. Igaz hogy ez az összehasonlítás nem fedi a valóságot teljesen, ezért azt mondon, ez csak az én véleményem.Azóta is megvannak, jó lesz vésztartaléknak:-)

Na szóval a Braunt választottam, nekem jobban bejött, Philipsről nem tudok nyilatkozni. A forgókésesnek talán annyi a hátránya, hogy ha már gyenge az akksi akkor ugye lassabb a fordulat és jobban húz. De ezeknél a drágább, minőségibb borotváknál már ez nem igazán lehet probléma.

4 éve van meg, azóta semmi baja,naponta használom, az akksija kb.2 hétig bírja.eddig a 4 év alatt a szitája repedt meg, amit kicseréltem a késsel együtt.(mert csak úgy tudtam beszerezni)

Az hogy akkumulátoros egy borotva, akkor van jelentősége /szerintem/ ha nyaralni mész, vagy kocsiba gyorsan le kell tolni, meg hát nem vagy konnektorhoz kötve. Közben mászkálhatsz, pakolászhatsz, kapkodhatsz ha reggel elalszol:-)

A vízállóságot ne úgy értsd, hogy tusolás alatt borotválkozol /nem jellemző nálam/ hanem a tisztítás sokkal könnyebb. Egyszerűen forró víz alá tartom bekapcsolva és kész is van.

Ez a borotva típus dolog olyasmi, mint a Coca vagy a Pepsi, kinek mi jön be:-)

2010. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bátyám a Braunt ajánlotta ,mert neki a Philipse hamar tönkre ment.Mondjuk lehet ,hogy nem általános ,hogy tönkre mennek hamar.Hát nem tudom ,hogy melyiket szereti jobban.Az biztos ,hogy mind2öt jobban szeretné a "nem elektromosnál".Aksisat akarok venni.Hmmm.
2010. jan. 17. 00:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Amgyu a Braun-on belül melyiket ajánlod?
2010. jan. 17. 00:49
 6/6 anonim válasza:
Ajánlani csak azt tudom, ami nekem van, ugyanis ezt az egyet próbáltam a Braun-ból, összehasonlítani tehát nem tudom. Nekem Braun Contour Series 3, 5000/5739 van. Ez akkus, de ha teljesen tönkremegy majd benne az aksi, akkor megy simán hálózatról is.
2010. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!