Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladásnál...

Petefészek gyulladásnál nálatok is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
Hónapokig éreztem h ha kicsit futok vagy meg erőltetem magam el kezd fájni a petefészkemnél. Elég sokáig halogattam a doki témát mert nem gondoltam hogy ez komoly. Amikor elmentem a dokihoz meg vizsgált és azt mondta ki vannak lyukadva a petefészkeim. Kaptam rá gyulladás csökkentőt ami nem nagyon segített és még mindig ugyan annyira fáj. 16 éves vagyok és nagyon értem hogy ez mitől lehet és hogy ez el fog múlni idővel mert nekem nem nagyon kar. Ha bárkinek volt ilyen nagyon örülnék ha írna!!

2014. febr. 13. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Micsoda? :O

Ki van lyukadva a petefészked? Hát ez jó, ilyet még életemben nem hallottam, pedig én sem vagyok már mai csirke.

2014. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha keresel egy normális nőgyógyászt, aki nem mond ekkora ökörségeket, mint a jelenlegi. Első voltam.
2014. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én se hittem volna el ha nem mutatta volna meg Ultrahang és rendesen látszott rajta. Én is meg ijedtem mert ilyenről nem nagyon hallottam egyik barátnőm anyukájának van még ilyen de nagyon félek mert nem tudom mi ez
2014. febr. 14. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kilyukadt?
2014. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De a menzeszed megjön normálisan?
2014. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Antbiotikumot nem adtak?

Mert gyulladásra mondjuk azt szoktak

2014. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen a menzeszem meg jön de eszméletlenül fáj olyankor

Gyulladás csökkentőt írt fel a doki de sajnos abba kellett hagyjam a szedését mert nem bírta a gyomrom

2014. aug. 27. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!