Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár alkalommal már ingert...

Pár alkalommal már ingert érzek a vizelésre, de nem tudok, előfordult már olyan h kissé véres színű volt a vizeletem. Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egyébként elől érzek fájdalmat olykor hátul a vesémnél. Szexuális életem rendben van fogamzásgátlót szedek.
2014. jan. 30. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Vesekő vagy vesehomok kiürülőben ?
2014. jan. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egyik sincs.
2014. jan. 30. 08:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Felfázás is lehet a háttérben. Orvoshoz kéne menni.
2014. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen menj orvoshoz, mert a véres vizelet nem jelent jót.
2014. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is és édesanyám is erre gondoltunk ma kezdtem el szedni az a gyógyszert amit ő kapott felfázásra ún. Nolicin nevű gyógyszer. Tudsz róla valamit mennyire hatékony?
2014. jan. 30. 08:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom, hogy másnak felírt gyógyszert nem biztos, hogy jó ötlet beszedni.
2014. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 08:24-es vagyok. Én szedtem Nolicint, de úgy, hogy előbb megvizsgálták a vizeletem laborban, és a háziorvos írta fel. Te is mindenképpen kérj beutalót laborba, és csak azt szedd, amit az orvos ír fel!
2014. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tud ürülni rendesen a vizelet,akkor nem megoldás a Nolicin! Mindenképpen meg kell vizsgálni! Mert olyan dolog okozza,ami elzárja a húgyutakat. Valószínűleg tényleg kő. Az,hogy eddig nem volt nem jelent semmit,minden elkezdődik egyszer.
2014. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, mindenképpen meg kell vizsgálni, potyára felírás nélkül ne szedjél semmit, még ha sima fertőzés volna is, akkor sem biztos, hogy az a baktérium okozta, mint ami neked. De ez szerintem is kő.
2014. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vese homokra gyanakodnék.
2014. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!