Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utolsó menstruációm óta...

Neuro West kérdése:

Az utolsó menstruációm óta égő viszkető érzést tapasztalok a hüvelyemnél. Eléggé megrémültem ezért csomó dolgot olvastam erről, és hát minden tünet a hüvelygombára utal. Lehet ez az, vagy valami más?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 15:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Biztosat csak orvos mondhat.
2014. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az,de ahogy már írták csak vizsgálat után lehet biztosan tudni.
2014. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Égő, viszkető érzést nem csak hüvelygomba tud okozni, hanem számos más hüvelyt érintő kórokozó. De ami a lényeg, hogy hüvelyi fertőzésed van több, mint valószínű.

Úgyhogy irány az orvos!

2014. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Menstruáció alatt a hüvely jobban ki van téve kórokozóknak, ez lehet a probléma oka, többet nem tudok hozzátenni az előttem szólókéhoz, menj orvoshoz mihamarabb!
2014. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért egy hüvelygombától nem kell annyira megijedni. Nekem mondjuk éppen menstruáció után jellemzően nem jön elő hüvelygomba, sőt volt amikor a menstruáció gyógyított ki belőle, mivel tisztul ilyenkor a hüvely. Esetleg antibiotikum-kúra után könnyeben lehet gombásodás. Ha eddig nem volt semmi ilyen problémád, akkor tényleg jobb ha megnézeted. De én egy sima gombánál Canesten kombival, enyhébb esetben Canesten krémmel el szoktam mulasztani.
2014. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
és ha csak veszek Canestent?
2014. febr. 14. 16:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Vannak a gyógyszertárban recept nélkül kapható készítmények. Ha minden hüvelygombára utal, akkor valószínűleg az. Bár a neten nem érdemes betegséget keresgélni, de ez azért viszonylag beazonosítható probléma. Nézz rá valamit a gyógyszertárban, ha nem múlik, menj orvoshoz.
2014. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem még nem volt ilyenem,egyszer volt hasonló dolog de az 2-3 nap alatt el is múlt,magától,de szerintem az nem az volt.
2014. febr. 14. 16:16
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! (:
2014. febr. 14. 16:18
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem gombás a fertőzésed, hanem pl. bakteriális, mivel ebből, hogy égő-viszkető érzést érzel, ebből nem lehet egyértelműen gombára következtetni, akkor a Canestennel kitörölheted a fenekedet, és a meglévő kórokozók csak még jobban fognak szaporodni, illetve gyulladásokat csinálni, ami ha feljut, akkor lehet petefészek vagy méhgyulladásod is, amit hidd el nem köszönsz meg!

Szóval ezzel menj orvoshoz!!!

2014. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!