Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol faj igy mikor megjon a...

Mitol faj igy mikor megjon a havim? Plusz a 'mellekelt' dolgok?

Figyelt kérdés
mikor megjon a havim elkepesztoen faj hasam... ugy gorcsol hogy a boltba se tudok lemenni. mar a cataflam se segit a tobbirol ne is beszeljunk... a masik problema hogy mikor megjon hasmenesem van... de olyan rendesen hogy reggelente laza 2 orat a wc-n toltok. nogyogyasz azt mondta majd kinovom de felirt azert fogamzasgatlot hatha attol jobb lesz... nem lett jobb. ilyenkor mi a teendo vagy miert van ez? 19/l

2014. febr. 15. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
én még emellett amit elírtál hánytam is az első pár órában... kivert a víz, fetrengtem én is a görcsöktől... a görcsre nekem a meristin+algopyrin kombináció vált be... de a többi tünettel én se tudtam mit kezdeni... szülés után szűnt meg... addig én is szenvedtem minden hónapban... erre nem hiszem hogy lenne bármi gyógymód :(
2014. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez nem valami jo hir de koszonom a valaszt!'jo'tudni hogy akkor nem szedtem ossze valamit
2014. febr. 15. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy szedtél! Gyakori az ilyen,ahogy az első válaszoló is írta,még komolyabb tünetek is lehetnek. A hormonoknak is van ilyen hatása,ráadásul ilyenkor vérbőség keletkezik az alhasban,ami miatt kialakulnak a hasmenés.Menzeszkor a méhnyálkahártya válik le,ami a méh izmainak összehúzódásával jár együtt. Ez okozza görcsöket. Ezért a fájdalomcsillapító mellé célszerű simaizom görcsoldó gyógyszert is bevenni (pl. No-Spa),és a melegítés is oldja az izomgöcsöket.
2014. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!