Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati szakrendelé...

Első nőgyógyászati szakrendelésen való részvétel Kiskőrösön?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltak problémáim a menstruációmmal. Sőt még most sincsenek különösebben. Nem vagyok szűz, de nemi életet sem élek, sőt huzamosabb ideig nem is éltem. Gyakorlatilag 3 együttlétről volt szó, védekezés mellett. Viszont én mostanában el kezdtem félni a méhnyakráktól. Ezzel van teli minden, hogy milyen veszélyes, stb. Szóval elhatároztam magam, hogy akkor a hiperszégyenlősségemet levetkőzöm úgymond, és elmegyek egy nőgyógyászhoz. Anyagilag nem állunk valami fényesen, tehát valami tb támogatottat szeretnék keresni. Helyben egy kivénhedt 70 éves ember rendel, akiben hogy is mondjam nem nagyon bíznék meg, tehát majd keresek valami mást.


A kérdésem pedig a következő, bár nagyon félek.:D A szeméremszőrzetet el kell távolítani a nőgyógyászati vizsgálat előtt? Valamint én attól tartok, hogy nem tudok bemászni abba a székbe:D Oda könnyű fellépni...?:D


Köszönöm a válaszokat.


2014. febr. 15. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én is kiskőrösre járok dokihoz de magán úton.Amúgy nem tudom kik rendelnek tb-s úton!

Ha nem akarod nem kell leborotválni ahogy neked jó.

Bemászni a székbe nem nagy valami csak ne görcsölj ezen.

2014. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Feltételezem, hogy Pétervári doktor úrhoz jársz. Dr. Úrfi László rendel tb-sen egyébként.
2014. febr. 15. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nem hozzá járok!
2014. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Az orvost nem érdekli a szőr! Ő csak a betegségeddel és annak gyógyításával foglalkozik, semmi mással!
2014. febr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

De bizony, hogy érdekelheti az orvost a szőr, általában egészségtelennek tartják eleve a nemi szerv borotválását.

Egyszer borotváltan mentem és a doki durván beszólt nekem, hogy peepshowba készültem netalán tán?

2014. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem keress első alkalomra női orvost, sokkal elviselhetőbb a vetkőzés és a beszélgetés is.
2014. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha van rá lehetőséged, akkor próbálj meg tényleg egy női orvoshoz menni, először az jó lenne, később pedig amikor majd sokadszorra mész, akkor meg majd meglátod.
2014. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál orvosnál és hogy zajlott le?
2014. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!