Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogadnak időpont nélkül a...

Fogadnak időpont nélkül a nőgyógyászati szakrendelésen, ha sürgős problémám van? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban kimaradt a vérzés, ebben a hónapban pedig már több mint 20 napja vérzek. Ha pedig éppen nem menstruálok, szex közbeni vérzés szokott előfordulni. Fogamzásgátlót nem szedek, tavaly októberben abbahagytam szintén hasonló problémák miatt, azóta óvszerrel védekezünk. Mi lehet ez? Volt már valakinek hasonló gondja? Ez sürgős esetnek számít a nőgyógyászaton? (mivel nincs időpontom)
2011. júl. 26. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 20 napja vérzel, minden további nélkül fogad a nőgyógyász időpont nélkül is. Minél előbb menj!
2011. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem fogadnak beutaló nélkül.De ha teheted telefonálj be előtte akkor tutira mész és nem idegeskedsz,hogy fogad-e vagy sem.
2011. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyfolytában véreztél 20 napig?? Az nagyon is sürgős! Mihamarabb menj nőgyógyászhoz, de én már 10 nap után is kértem volna időpontot! Sőt még akkor mikor kimaradt! Miért vártál eddig?
2011. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vagy ha csupan a surgosegire mesz, oda is azonnal hivnak neked le nogyoaszt es ellatasban reszesitenek!Igen surgos eset! Ne varj vele! 20 nap az nagyon sok!

Majd irjd meg. hogy jobban vagy e!!!

2011. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már ilyen pecsételő vérzésem van. Nem használok már tampont, csak tisztasági betétet, de akkor is zavar. Azért nem mentem eddig orvoshoz, mert azt hittem, elmúlik. Ugyanis az utóbbi hónapokban össze-vissza jött meg (mióta abbahagytam a gyógyszert).
2011. júl. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!