Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nőhetnék többet? Többi lent

Mitől nőhetnék többet? Többi lent

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengeteg ilyen kérdést tettek már fel, de én még "kamaszkorban" vagyok így még növök, dehát akkoris hajt a kíváncsiság hogyan lehetne még többet. Olvastam már itt, hogy nyújtsak, igyak sok tejet, feküdjek sokat, de létezik olyan módszer ami egyikőtöknek tényleg bevált? szóval röviden tapasztalatokra lennék kíváncsi. komoly válaszokat várok, köszönöm !:)

2014. febr. 15. 23:42
 1/4 anonim válasza:
a magassàg a gènekben van.nen lehet szabàlyozni.ha lehetne,minden fèrfi185-190cm lenne.
2014. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 éves koromig nőttem, 156 cm lettem, egy ideig zavart, de már szeretem nagyon! :) Különlegesnek érzem magam! :) Szóval ne aggódj azon, ha esetleg kisebb vagy, egyik előnye, hogy a gyerek- és felnőtt osztályról is tudok válogatni! ;-) Emellett a pasik nagyon odafigyelnek rám, mert óvni akarnak (ezt nem úgy mondom, hogy flörtölek, mert tartós kapcsolatban vagyok évek óta). :)
2014. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm a biztatást ! :) de én modell szeretnék lenni, ahhoz pedig nem elég az én 165 centim:)
2014. febr. 18. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen modell szeretnél lenni. Kifutómodellnek nem, de sajnos vannak helyzetek, amikor az álmokról le kell mondani. :) Fotómodell lehetsz. ;-)
2014. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!