Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak telefonba hogy...

Mit mondjak telefonba hogy kérjek időpontot?

Figyelt kérdés
Tudom, eléggé életképtelennek tűnhetek most, de először megyek egyedül nőgyógyászhoz mert fertőzésem van szerda óta. Találtam a neten egyet a közelemben (nem ezen a településen ahol lakom, nem fognak kidobni?) megvan már a száma, holnap fogom felhívni. Szóval az a bajom hogy nagyon viszket ott lent, bűzös, nyúlós vagy alvadttej szerű folyás, égő érzés. Ezt hogy fogalmazzam meg neki esztétikusan? 15 vagyok, női orvos és gyermeknőgyógyászattal is foglalkozik, akkor azt mondjam hogy gyermeknőgyógyászatra akarok menni vagy ilyen korban melyikre kell? Egébként magánrendelés. Mit kell majd vinnem? Igen, pénzt azt tudom hogy kell vinni, de pl. papírokat mit? A TAJ-kártya gondolom szükséges, bár az elveszett de a száma megvan. Úgy is elfogadják majd? Tudom hogy nem szégyen, de nagyon kínosnak érzem, félek hogy majd fel sem merem hívni, nemhogy elmenni hozzá.
2014. febr. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Jó napot! XY vagyok. Időpontot szeretnénk kérni nőgyógyászatra. - ennyi. Nem kell a telefonban elmondanod, hogy mi a panaszod. Azt majd elmondod ott a helyszínen az orvosnak. Taj (de elég, ha tudod a Taj számod) és személyi legyen nálad.
2014. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
miért nem kéred meg anyukádat hogy hivja fel neked és akár kisérjen el. 15 évesen értehtö hogy igy érzel. Azt mindneképp meg kell kérdezni telefonon hogy fogadnak-e téged mivel nem ott laksz. nem kell elmondani miért mész a panaszodat csak ott kell elmondani. csak mondd meg hogy kihez szeretnél menni és hogy idöpontot kérsz és fogadnak-e? Egyébként sok sztk rendelésre nem is kell idöpont pl nálunk sme kell csak odamegy az ember rendelési idöben és érkezési sorrendben bemegy.
2014. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Magánrendelésen akárhonnan jössz is, fogadnak. És tényleg nem kell túlizgulni. A tüneteidet majd a doktornak mondod el.
2014. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Ja és nem kell azt se részletezni, hogy hány éves vagy, és a TAJ számodra sem valószínű, hogy szükség lenne (hiszen fizetős rendelésre mész), tényleg egyszerűen annyit mondasz, amennyit az első leírt, és kész. Esetleg majd a telefonszámodat meg fogják kérdezni, meg hogy először vagy-e ott.
2014. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!