Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondjak a dokinak/assziszt...

Mit mondjak a dokinak/asszisztensnek? Még nincs választott nődokim. Ilyenkor is fel lehet hívni, hogy adjon időpontot? El kell mondani telefonba is a problémámat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, csak kérj időpontot egy vizsgálatra. És majd a helyszínen elmondod, hogy mi van. Ha viszont valami baj van (komolyabb), akkor érdemes megemlíteni, hogy sos fogadjon!
2009. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha van a dokinak rendelési ideje akkor nem is kell felhivni és időpontot egyeztetni! Megjelensz a rendelésen és kész! Én ma megyek :)
2009. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én amikor elkezdtem ehhez a dokimhoz járni a kolléganőmtől kaptam meg a számát. Felhívtam, bemutatkoztam, mondtam hogy van eg ykis nőgyógyászati problémám és szeretném magánrendelésén felkeresni, ő mondta meg hogy mikor. Azóta is ha megyek hozzá csak felhívom és kérem hogy adjon időpontot.
2009. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! az én fönököm szülész nögyógyász, ha hívják hogy bejelentkeznének a magánrendelőbe, akkor mindig a rendelési idö kezdetét mondja, ha meg sokan vannak akkor fél órával késöbbi időpontot mond! Nem nagyon foglalkoznak az ilyesmivel...
2009. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Azért kérdeztem mert nekem még nincs kartonom vagy mim :)
2009. febr. 11. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ha magánrendelésre mész, akkor telefonon érdemes időpontot kérni, mert ha sokan vannak, előfordulhat, hogy nem tud fogadni, ha csak beesel


"xy vagyok, időpontot szeretnék kérni a doktorúrhoz, mikor tudna fogadni"

ennyi elég, nem kell részletezni

aztán személyesen majd elmondod, hogy mi a helyzet

2009. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!