Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen 31 kg?

12 évesen 31 kg?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és ingadozó 31 kg, inkább 30. van egy 3.-os ismerősöm, olyan vékony h az már gáááz, és 32,5 kg.. mit tegyek??? Rengeteget eszek, tápláló kajákat, nem váltoZATOSAN, PEDIG PRÓBÁLOK, NAPI 5 ÉTKEZÉS + NASI, DE NEM HÍZOK!! 1. osztályban 25 kg voltam, most 2 hónap alatt híztam 3 kg, de 1. nm látszódik meg 2. nem megy följebb!! És nem akarok zsírréteget, de az is jól jönne, meg az izom is.. pls valami étrendet kellene?? Ha valami étrendi ötleted van, légyszi írj privit.. kétségbe vagyok esve, és minden segítséget megbecsülök. köszi

2014. febr. 16. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy?
2014. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
143 cm
2014. febr. 16. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kezdj el olyan sportot, ami viszonylag gyors izmokat eremenyez (karate, box).
2014. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ilyen alkat vagy. Egyébként 143 centihez nem olyan vészesen kevés a 31 kiló, csak arra figyelj, hogy tovább ne fogyj!
2014. febr. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
teljesen normális a súlyod a magasságodhoz, majd fogsz nöni és a súlyod is fog gyarapodni. örülj neki hogy nem vagy hizékony, az angyobb baj lenne. Aki alkatilag vékony annak nincs káros következménye a hizékonyságnak igen.
2014. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb, mint kövérnek lenni. Nem vészes a 30-32 kg. Legalább azt ehetsz, amit akarsz :) Ha lány vagy akkor meg még előnyös is. Amúgy is 12 éves vagy, fejlődő korban, ne ezzel foglalkozz! Teljesen rendben vagy. Sokan irigyelnének, elhiheted. (van aki meg nem mer sokat enni, mert hízik, szerintem ez a rosszabbik eset) Jobb vékonyan , mint kövéren.
2014. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó:Ez így hülyeség.A soványságban is vannak mellékhatások.Ráadásul kb 40 kg-nak kellene lennie.
2014. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
143cm-hez min40 kg??? na ne. teljesen normális a úlya ehhez a magassághoz. még kislány a nemi érés legfeljebb épphogy megkezdödött, nincenek még meg a nöi zsirpárnák, azok majd most fognak kialakulni, de ha olyan alkat nem is fog egyenlöre. Az alacsony súly vagy genetikailag vékony ember nnem veszéyes. Az a veszélyes ha valaki anorexiás vagy bulémiás. Ha ö eszik rendesen de vékoyn akkor nincs ezzel gond.
2014. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 6 vagyok. 143 cm-hez 40 kg? #7 Hova hizlalnád már szegényt? Teljesen jó szerintem a magasságához képest. És Ő genetikailag vékony...tehát semmi baja nincs. És egyébként függ a csontozattól is, mivel lehet egy másik ember is 143 cm és legyen akkor 32 kg, de nem fog ugyan úgy kinézni.

Egyébként miért lenne a vékonyság gáz??? (Nekem pl. tetszik, ha valaki vékony)

Ne legyél kétségbe esve :) ha másmilyen szeretnél lenni, még idővel úgy is alakul. Sőt láttam már, aki gyerekkorában vékony volt, felnőttként pedig szinte szó szerint egy disznó :/

Amúgy akkor lenne probléma, ha nem eszel rendesen.

Az utolsóval egyetértek

2014. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem kell pánikba esni nem vagy fogyós fajta.
2014. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!