Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ki be futkosok mezitláb az...

Kaarooliinaa kérdése:

Ha ki be futkosok mezitláb az erkélyre ami ilyenkor jéghideg utána be a melegre akkor fel lehet fázni? Mennyi idő alatt? Mi a következménye?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni érzékenységtől függ,de van rá esélyed,hogy felfázol.Jó esetben megúszod egy kis hólyaghuruttal,rosszabb esetben petefészek v. vesemedence gyulladásod lesz,ami nagyon fájdalmas dolog,sajnos tapasztalatból mondom.
2014. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem a talpad miatt fogsz felfazni, hanem ha a derekad fazik. Ha rendesen fel vagy oltozve es mezitlab kimesz semmi bajod nem lesz. Ha sokaig allaz a hoban akkor legfeljebb elfagynak a labujjaid.
2014. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

A felfázás gyulladásos, bacis betegség, kezdetnek jó fájós véres pisiléssel, esetleg lázzal, majd ha nem kezelik, vesegyulladással járhat. Az aztán továbbterjedhet az alhasra, nemi szervekre, és okozhat meddőséget is.


Szóval nagggggggyon okos ötlet, kedves Karolina.

2014. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is mindig a garázsba rohangaszok mezítláb, jéghideg a kő, eddig meg nem faztam fel. Szerencsém volt. De tudom hogy nem jó szokás.
2014. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
A felfázás még mindig egy húgyúti fertőzés, amit NEM lehet attól elkapni, hogy akárhol is mezítláb mászkál az ember.
2014. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha hugyúti fertőzés mi lesz attól ha ki be futkosok a hidegbe? Mert nekem azt mondták attól is lehet.
2014. febr. 17. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt gyerekkoromba kiállni az erkélyre trikóban és bugyiban. Két nap múlva 38,5 volt a lázam. Szóval tényleg az egészségi állapottól függ.
2014. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz kockáztatni akár egy vesemedence gyulladást is?
2014. febr. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Karolina!

Valószínűleg nem lesz komoly bajod. Ha ilyen időben hosszasan kint sétálnál az utcán mezítláb, akkor esetleg lenne, de feltétezem nem tervezel ilyet tenni :) de egyébként mi ihlette ezt a kérdést? Ha szeretsz mezítláb mászkálni hát mászkálj úgy :) de azért célszerűbb tavasszal/nyáron.

2014. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszii
2014. febr. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!