Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17/L 4 napja késik a menstruác...

17/L 4 napja késik a menstruációm ez normális?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

De az információ sem elég.

2014. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kevés. Ha más panaszod nincs, terhes nem lehetsz,esetleg voltál beteg lehet normális. A menzesz nem mindig jön óramű pontossággal.
2014. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nagyon pontosan beállt és szabályosan jött, ezen felül nem voltál beteg, nem vagy nagyon stresszes, akkor nem normális, de egyébként igen.
2014. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Persze, normális. Terhesség esetén például nagyon...

Bocs, hogy így írok, de SEMMI részletet nem írtál. Ha lehetsz terhes, természetesen vegyél tesztet. Ha nem lehetsz terhes, lehet sok minden miatt (stressz, betegség, vagy még nem állt be rendesen a hormonrendszered)

2014. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen normális ez.

Még ha egyszer egyszer nagy ritkán kimaradna is egy, az is normális lenne.

2014. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem probléma a néhány nap késés, nagyon fiatal is vagy még és bizony felnőtt nőknél is előfordul ilyen nem is egyszer.
2014. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Igen ezzel nincs semmi baj, pláne a te korodban.

Nem tudom ki az az őrült aki pl. az előzőt is lepontozta...

2014. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Pl. én azért pontoztam le, mert lehet, hogy a kérdező már nem szűz. Minimum felelőtlenség kapásból azt mondani neki, hogy normális, amikor lehet, hogy simán csak felelőtlenül szexelt és terhes, és még annyi felvilágosultsága sincs, hogy erre gondoljon. Ez nem bizalmatlanság a kérdező iránt, de nem ismerjük őt, és tudjátok, hány ilyen tinilány van, aki rácsodálkozik, hogy jé, terhes lettem!!
2014. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!