Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hüvelyem, miért?

Fáj a hüvelyem, miért?

Figyelt kérdés
Tegnap elött mikor a barátommal együttvoltam, nagyon fájt a hüvelyem. De már az előjátéknák is. Pedig elötte egy hétig nem is láttuk egymást. És tegnap is (ittaludt) fájt. reggel meg du abba kellett hagyni, csak délben nem, de akkor nem is mentem el. Biztos, hogy nem fertőzés vagy gomba. Voltmár és ez nemaz. Másfél éve élünk együtt szexuális életet. Tud valaki segíteni? Olyan mintha kilenne dörzsölve, de mitől? nem is voltam együtt senkivel egy hétig.
2008. júl. 21. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
száraz voltál szerintem és attól fájt, lehet hogy nem izgultál fel eléggé, nem termelt elegendő nedvességet a tested, előfordul, használjatok vizes alapú síkosítót, az jó, és ha mégis fáj akkor más a gond, menj dokihoz.
2008. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sikosítót is használtunk, de ugyan az a helyzet. Holnap ittalszik a barátom, és szeretnék végre egy romantikus éjszakát, nem egy nyávogós nemalvósat...:(
2008. júl. 22. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!