Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma délután megjött a mensim....

Ma délután megjött a mensim. Pénteken megyek fürdőbe (szauna, termál medence, hideg medence, stb), Mehetek mindbe? Többi lent

Figyelt kérdés
Nekem általában viszonylag rövid szokott lenni, és ha addig elmúlna vagy egy pici maradna, akkor bemehetek a szaunába és a melegbe? Vagy mit csináljak, hogy hamarabb elmúljon?
2014. febr. 18. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el addigra, akkor használj pénteken tampont és azzal ugyanúgy tudsz mindent csinálni. Arra figyelj, hogy fürdés után azonnal cseréld ki.
2014. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én voltam olyankor szaunában, nem ártott meg. nem találtam rá direkt ellenjavallatot,úgyhogy szerintem embertől függ. próbáld meg, aztán, ha rosszul érzed magad, máskor ne menj. de mondom,nekem semmi gondom nem volt.
2014. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!