Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? A medence csontom...

Mi lehet ez? A medence csontom felett, oldalt többször belenyilal délután óta. Kissé szorulásom van, lehet hogy amiatt van? Ugye nem a baba van rosszul? 13 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a babával minden oké.Lehet hogy felfáztál, vagy nem úgy feküdtél az éjjel, és ezért fájdogál, nyilal!A székrekedéstől is lehet, igaz nekem is állandóan az van mióta kismama vagyok, de még ott soha nem éreztem!

Szép babavárást!

10hetes kismama!

2009. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha a baba volna rosszul nem hátul fájna!Még túl korai lenne ott érezni!Ő még elől van lent nagyon!
2009. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is nyilalt tegnap egész nap hol a bal,hol a jobb oldalt,igaznekem elől a szeméremdombnál.Tettem fel kérdést is,valószinü tágulunk,rendeződnek át a dolgok odabent,hiszen majdnem egyidősek vagyunk.14 hetes km
2009. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8-9 hetesen februárban egy szombattól egyfolytában szurkálgatott oldalt a hasamba. Aztán előjött az az érzés, mint amikor székrekedésed van, de nem bírsz menni, és úgy feszít vagy mit csinál. Kedden mentem dokihoz a 9 hetes UH-ra, és már nem volt szívhangja. Azt mondta, 2-3 napja történhetett. Tehát az az érzés valószínűleg előjel volt. Amúgy előtte sosem éreztem ilyet, viszont valóban ritkábban mentem wc-zni amióta az elevitet szedtem (vas miatt). Most már csak felet szedek, és újra 5-6 heteske vagyok. Nagyon figyelek magamra, meg a tüneteimre.

Amúgy nagyon sok vetélés felfázásból adódó gyulladástól van, érdemes erre vigyázni, figyelni, és elmenni dokihoz gyógysziért.

2009. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szekrekedes miatt van nekem. Egyel aszalt szilvat, wc utan nem lesz szurka:)ne gondolj semmi rosszra:)
2009. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!