Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Csomó lehet, miért nagyobb az egyik mellem a másiknál?

15/L. A jobb mellembe egy nagyobb csomót találtam! Nem fáj, meg semmi,az a mellem kisebb is egy picivel a másik mellemnél... viszont a másikban is észleltem, de az kisebb. Az sem fáj! Lehet hogy csak mirigyek... Miért kisebb a jobb mellem... Nem tudom forduljak-e orvoshoz..

2014. febr. 18. 22:03  Privát üzenet  

A válaszok
Anyukádnak mindenesetre szólj!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. febr. 19. 05:45 Privát üzenet
Igen, ezek mirigyek lesznek. Senkinek sem egyforma a két melle, pláne 15 évesen. Majd később azért közelíteni fognak egymáshoz méretben.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. febr. 19. 10:42 Privát üzenet

15 évesen nüvekszik és a mirigyek okozzák ezt.

18 éves korodra már nagyjából egyforma nagyok lesznek.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. febr. 19. 10:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 4/4Időpont 2014. febr. 19. 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A jobb mellem szemmel láthatóan nagyobb a másiknál és sokkal keményebb. Ez mitől lehet?
Az normális, hogy 19 évesen az egyik mellem kicsit nagyobb a másiknál? :S
Az egyik mellem sokkal nagyobb a másiknál. Küzd még valaki ilyen problémával? Te elfogadtad magad így?
Az normális, hogy az egyik mellem nagyobb a másiknál? Nem nagy mértékben tér el, de azért én jól látom. Utol fogja érni a másikat a növésben, vagy ez örökre így marad?
Az egyik kisajkam sokkal nagyobb a másiknál és még a nagyajkak közül is kilátszik egy kicsit. Létezik ilyen másnál is, vagy csak nálam? Még szűz vagyok és azt hiszem az is...
Normális az, hogy az egyik szeméremajak nagyobb a másiknál?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!