Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körömrágás ellen milyen műköröm?

Körömrágás ellen milyen műköröm?

Figyelt kérdés
linkelnél egy képet pl?a tip segít?vagy ilyen pici műköröm jobban megéri?mik a hátrányai?nagyon elrontotta a köröd?Egy természetes műkörömre gondolnék.nagyon gusztustalan és csúnya a körmöm,nagyon szégyellem és mindig takargatom...

2014. febr. 19. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

a lányomnak volt kb. fél évig egyszerű nem hosszú műköröm.

ezalatt leszokott a köröm rágásról végleg.

2014. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) És milyen körme volt?mennyibe került?
2014. febr. 19. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A körömrágás ellen nagyon jó a műköröm, mert azt nem lehet lerágni, viszont ha nekem nincs fent műköröm, akkor újra azonnal rágni kezdem. Tipes és épített is jó, lehet porcelán és zselé is, kivéve hajlékony műköröm, pl. gumi zselé, de azt nem sok körmos használja, tehát kemény anyagból készüljön a műköröm.
2014. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is körömrágás miatt volt műkörmöm...kb. vagy 5 évig...most 3 hónapja nincs de megint rágom :(... am nekem annyira le van/volt rágva hogy tipes volt csinálva
2014. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!