Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Papírvékony körmök ellen mit...

Papírvékony körmök ellen mit lehet tenni? Műköröm? Vagy nem lehet vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
műkörmöm még sose volt,az megoldaná a problémát? a körömerősítők nem használnak örökletes dolog is lehet?rendesen eszek meg minden...
2011. szept. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szija! Nézzél a neten mindenféle körömre valót! Vannak jó krémek, körömerősítők, pakolások :D Meg mindig fesd ki több réteg körömlakkal a körmöd, minimum átláccóval :))
2011. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Műkörmöt semmiképpen se ha leszedik jobban szétcseszi a körmöd...

Szedj A vitamint, vagy valamilyen szépségvitamint, kenegetheted mindennel a körmeidet, de a 90%-uk semmire se jó. Jah, és reszeld a körmeid, ne vágd vagy rágd őket.

2011. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Moyra algás körömzselé. Beszívja a körmöd és erősíti. Aztán színtelen rá ha megszáradt.

Vitamin: Das Gesunde Plus Hair Plus (DM saját márka) kb 700 ft egy 60 dbos dobozzal és nagyon hatásos.

Műkörmöt ne az csak addig jó, amíg rajta van utána borzasztó. Nekem most lett leszedve (3 hétig volt rajta csak) és ramaty állapotban van. :S

2011. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. használok mindent de nem sok sikerrel:( esetleg utolsó válaszoló megmondod hol lehet azt az algás cuccot megtalálni? hátha az segítene
2011. szept. 21. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Én Pesten a Sárkány centerben vettem 200 ft. De lehet a neten is rendelni a Moyra oldaláról illetve olyan helyeken nagy szerencsével van, ahol sok smink terméket/körömlakkot árulnak.

2011. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez volt :) hajlítani lehetett a körmeim. Aztán elkezdtem kenni az Essence Ultra Stronggal. már az első két használat után erősödtek :) most olyan szép hosszúak és erősek, hogy mindneki azt hiszi műköröm :)))
2011. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!