Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek ma jött meg és...

A barátnőmnek ma jött meg és elszeretne menni edzésre mit csináljon?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm 13 éves és rendszeresen jár úszni(edzés) és ma jött meg neki,de nem mer elmenni ne hogy baja legyen(nem mer de egy kicsit szeretne mert fontos neki) mit csináljon??? (nem annyira csak egy kicsit jött meg neki de még tampont nem használt és nem is szeretne!)
2014. febr. 19. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretne tampont használni, akkor ki kell hagynia az úszást.
2014. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de miért?
2014. febr. 19. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tampon nélkül azért nem lehet menstruáció alatt fürdeni, mert nagy a fertőzésveszély, mivel nyitva van a méhszáj.
2014. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok, Ez az úszás edzésre is érvényes! Meg aztán Te sem szívesen mennél olyan vízbe, amibe másnak a vére folyt.
2014. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de azt mondta h nem vérzik..csak megjött neki de csak egy picit.
2014. febr. 19. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. A pici is vér.
2014. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megjött a menstruációja, akkor vérzik, még ha csak egy picit, akkor is.
2014. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Veres pinaval nehogy mar usszon! Aztan csorogjon a mogotte uszo szajaba? Huzza majd a vercsikot a vizben. toljad be a tampont vagy maradjal otthonn.
2014. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mekkora világot rengető problémák, jaj. Legyen már annyi esze, hogy kihagyja ezt az edzést. Nem dől össze a világ ettől még.
2014. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!