Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 leszek és még nem jött meg...

15 leszek és még nem jött meg a menzeszem. Nagyon vékony vagyok, a melleim egyre gyakrabban feszülve fájnak és szagos, sárgás-fehér folyásom van. Mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Már mindenhol szőrös vagyok. Mikorra számíthatok az elsőre körülbelül? Biztos, ami biztos alapon hurcoljak magammal betétet? Kezdek beletörődni, hogy még mindig nem jött meg :/

2014. febr. 19. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk megmondani, mikor jön meg, de 16 éves korig normális, ha még nincs. Az nem baj viszont, ha valóban van nálad betét.
2014. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen legyen nálad betét, mert bármikor megjöhet a menstruációd, de a szagos folyás miatt érdemes lenne orvost megkérdezni.
2014. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2014. febr. 19. 16:31
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy felfáztam, habár nagyon remélem, hogy nem. Elmegyek majd dokihoz.

Egyébként mivel az elmúlt 2-3 évben pajzsmirigy-problémáim voltak (alulműködés), elméletileg köze van a dologhoz, legalábbis az orvos úgy féléve ezt mondta. Mostanában kell majd visszamennem felülvizsgálatra.

Na mindegy, és még egyszer köszönöm a válaszokat!:)

2014. febr. 19. 16:34
 5/8 anonim válasza:

A mellfeszülést az hormonjaid okozzák,szerintem nemsokára megjön a mensesed. Érdemes lenne felkeresned egy nőgyógyászt,azért,hogy megnézzék a hormonjaidat.

Családon belül volt hasonló eset,a leányzó 14éves kora óta enyhe fogamzásgátlót szed így jön meg a vérzése.Nem termelődött neki progeszteron hormon. Igaz,ő kövér volt. Ha nagyon vékony vagy,vagy esetleg kilóra kevés,akkor az is okozhatja a gondodat. A nőknél x százalékban kell zsírszövetnek lennie a normális működésnek.

2014. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az a baj, hogy ezek csak tünetek.. :/ Én 13 éves vagyok, a melleim közepesek, volt fehér folyásom kb 1 évig. És tegnap meg is jött. :) Ez teljesen független ezektől a dolgoktól. Mindenképp vigyél magaddal a suliba betétet. bármikor megjöhet!:)
2014. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem 15 éves korra már meg jön hamarosan, ha nem menj el orvoshoz, de szerintem ne aggódj.
2014. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött ^^
2014. nov. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!