Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A székletemben apró, vékony,...

A székletemben apró, vékony, fehér férgeket találtam. Mitől lehet, és milyen férgek ezek?

Figyelt kérdés
Feltétlenül el kellene mennem orvoshoz? Nem szeretnék gyógyszereket szedni, és orvoshoz sem szivesen mennék...
2010. márc. 20. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
na hülyéskedj már! azonnal menned kell, sőt az ÁNTSZ-hez vigyél mintát!
2010. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok ember van, aki szívesen megy orvoshoz, a magányos néniket kivéve. Mégis eljött az idő, amikor ezt kéne tenned.Nem várja tőled senki, hogy szívesen tedd. :-)
2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos, hogy elmennék orvoshoz. De úgy tudom, hogy a fokhagymának erős féreghajtó hatása van. Amig nem jutsz el a dokihoz, ezzel is próbálkozhatsz.
2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fonalféreg. Állatoktól lehet "elkapni", ha jól tudom. El kell menned orvoshoz,mert csak ő tud felírni féregirtót, ha van állatod, valószínűleg tőle kaptad el, így neki is kell kérned gyógyszert.
2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen menj el orvoshoz ír fel wermox gyógyszert és egy hét múlva el is felejted mosatlan gyümölcsöt ehettél vagy háziállatoktól is elkaphattad
2010. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És jobb nem menni orvoshoz, meg nem szedni gyógyszer, minthogy férgek vannak a beleidben?

Azért ezt gondold át.

És igen, ha van háziállatod, akkor valószínűleg tőle szedted össze, és őt is be kell féregirtóni.

Remélem, jól döntesz.

2010. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Törpehörcsögöm van, más állatokkal nem szoktam érintkezni. Ha nem súlyos, csak fokhagymával meg lehet szüntetni?
2010. márc. 20. 21:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne izélj már. Szted hány embernek volt már hasonló gondja? Az orvos még csak meg sem fog vizsgálni. Elmész, megmondod, hogy férgek vannak a székletedben, felír egy gyógyszert és három nap múlva nem lesz semmi bajod.

Ne szenvedj:D

2010. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, mert a fokhagyma nem "életbiztosítás", ráadásul ezek csak nagyobbak lesznek és sokkal több problémád lesz!!!!
2010. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
79%
Szerintem menj el orvoshoz nehogy rosszabb legyen a helyzet.
2010. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!