Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció és hajfestés?...

Menstruáció és hajfestés? Első szőkítésem lesz, viszonylag sötét barnáról, és már az 5. napon vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

És mi a kérdés? :-D

Mi köze a menszeszednek a hajadhoz :-D?

2014. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát a legtöbb nőnek nem fogja be rendesen a festék olyankor. ezt szokták is kérdezni a kolleganöim a vendégektöl elötte, és szólnak nekik hogy számolják ugy hogy ne legyen meg festéskor.
2014. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert állítólag akkor nem fogja be úgy a festék a hajat, de mivel még nem volt festve a hajam, így nem tudtam ennek mennyi a valóságalapja. a második kommentelőnek köszi a tippet, akkor lehet jobb ha várok még pár napot :)
2014. febr. 20. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Még sosem hallottam ilyet. Olyat igen, hogy ha valaki terhes akkor nem fogja meg...


Akkor én is tanultam valami újat :-D

Köszi

2014. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!