Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Készülök befestetni a hajamat,...

Készülök befestetni a hajamat, de előtte véleményeket kérnék, hogy szerintetek érdemes-e? :D

Figyelt kérdés
már jó párszor volt befestve a hajam, próbálkoztam mahagónival, majd szőke melírrel aztán sokáig fekete hajam volt, aztán most kezdek rákanyarodni a vörösre, mert nagyon megtetszett :) mindenképp fodrásszal akarnám megcsináltatni, de szerintetek milyen eredmény lesz, ha a mostani sötét vöröses árnyalatos barna hajamat leszívatom + sötét mély vörössel befestetem? van esély rá, hogy elsőre megfogja a hajam? akinek van valamilyen tapasztalata, örülnék ha megosztaná :)

#hajfestés #vörös #sötét vörös
2014. febr. 10. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a kérdésem hogy a fekete könnyen lejött a hajadról? vagy hogy volt? leszívattad? nagyon megviselte a hajad? én most a feketével szenvedek...

Egyébként igen ha fodrásszal csináltatod befogja fogni csak nem éppen olyan hajszínt fogsz kapni..de másodjára már biztosan:) Nem kell leszivasd hozzá.

2014. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, én még hagytam lenőni annó a feketét, mivel az eredeti hajszínem alig ütött el tőle, nem szivattam le...azóta megpróbáltam a vöröset, de meguntam azt is, s volt barna egy ideig, s most ismét feketés barna...:D szóval "igen tudok"
2015. nov. 13. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!