Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Varga Anikó nőgyógyászról...

Dr. Varga Anikó nőgyógyászról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hozzá megyek jövőhéten és érdekelne a vele kapcsolatos tapasztalatok. köszönöm :)
2014. febr. 20. 23:42
 1/6 anonim válasza:
Ha még nem késő, keress mást! A magánrendelőjében lehet, hogy képes megerőltetni magát (az átlagnál magasabb tarifájáért), de nekem a János Kórház szakrendelésén volt 'szerencsém' hozzá néhány napja: egy hideg, kiégett, lelketlen, közönyös nő, aki futószalagon rendezi le az embereket, és pár perc után kábé kilök a rendelőből. Slusszpoénként pedig a vizsgálat során (szokásos terhes-ultrahang) sikerült bekapnom egy jó kis fertőzést is, szóval finoman szólva sem alapos. A tanulság: hiába csengetem a nem kevés TB-t hosszú évek óta az államnak, marad a magánnőgyógyász, de semmiképpen nem ez a nő...
2014. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magánnőgyógyászhoz megyek, Nagyon köszönöm a válaszodat sokat segített :) Még pénteken lemondtam nála az időpontot.. Rettegtem a férfi dokiktól, de ugyanabban a rendelőben találtam egy sokak által dicsért orvost.. majd meglátjuk :)
2014. febr. 23. 22:47
 3/6 Eszter_Szli válasza:

Szia!


A dr Varga Anikónál született a kisebbik fiam a Jánosban és mint nőgyógyászhoz is hozzá járok. Csakis ajánlani tudom, nagyon komoly, nagyon szakszerű, ezért tényleg biztonságban érezheted magad nála, akár nőgyógyászati gondod van, akár szülésről van szó. Eszti

2018. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kiss_M válasza:
Dr Varga Anikó az egyik leglelkiismeretesebb, legemberségesebb orvos akivel valaha találkoztam. Saját tapasztalatból mondom, hogy nyugodtan fordulj hozzá! Én az inzulinrezisztenciám és ahhoz kapcsolódó nőgyógyászati problémáimmal (PCO, stb) kerestem fel, és azonnal szakszerű segítséget kaptam tőle. Azóta is kordában van tartva az inzulinom, a súlyom csökkent. A nőgyógyászati problémáim meg lettek oldva. Igen, valóban megfogalmazta, hogy a súlyomat kordában kell tartani, de ez számomra sokkal korrektebb, mint amikor egy szakember nem szembesít olyan egyértelmű dolgokkal, ami egy laikusnak nem feltétlenül egyértelmű. Sok orvos időhiány, vagy fásultság miatt nem mutat rá hangsúlyosan ezekre a dolgokra, ami pedig lehet, hogy a páciensen esetleg sokkal többet segít, mint a mézes-máz. Természetesen sokkal könnyebb kedveskedni, felírni a gyógyszert és nem belemenni egy esetlegesen nehezebb témába, elfordítani a fejét, és úgy tenni kedvesen, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Sokkal több energia az orvos részéről keményebb témákat megfogalmazni, mint kedvesen, közönyösen hallgatni, vagy elegánsan elfordítani az igazi gyökéroktól a fejét. A kedves közönyösöktől kiráz a hideg, nem csupán az orvosi szakmában, hanem az élet minden területén. Mind szakmailag, mind emberileg tudom ajánlani neked a doktornőt.
2018. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nő egy lelketlen hisztérika. Közölte velem, hogy rákos vagyok, majd fülem hallatára telefonon összeveszett két emberrel. Aztán közölte, hogy nem ér rá, és majdhogynem kilökött a rendelőből.

Egyébként a további vizsgálatok kimutatták, hogy szó sincs rákról!

2019. szept. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én rendkívül hálás vagyok a doktornőnek, tudom ajánlani. Ő volt az, akinek köszönhetően fény derült az inzulinrezisztenciámra - amit soha másik orvos előtte nem javasolt, hogy ki kellene vizsgáltatni! Más jellegű vizsgálatra mentem hozzá, de ő rám nézett és ajánlotta, hogy attól függetlenül ezt is meg kellene nézni.

Az életminőségem jelentősen javult és fogytam 30 kg-t! Köszönöm

2023. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!