Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duphaston 10mg menstruáció...

Duphaston 10mg menstruáció meghozására,2 hétig kell szednem, úgy hogy este veszek be kettőt, kinek van tapasztalata ilyen téren a gyógyszerrel?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, nem szedek fogamzásgátlót (nem, most nem vagyok terhes sem) nem dohányzom, nem iszom alkoholt, egészségesen étkezek, igyekszem sportolni, bár az elmúlt fél évben sajnos nem sok időm jutott rá.


Trombózisparám van, bár elvileg nem vagyunk rá hajlamosak, és nem merem beszedni úgy, hogy kettőt este, a reggeli 1 este 1 kombó helyett.


Kinek van tapasztalata, meghozza tényleg a menstruációt?

ÉS még egy fontos kérdés: igaz lehet, hogy ennek a hormontartalma nem közelíti a fogamzásgátlókét, tehát biztonságosabban szedhető?


Nem tudom, most akkor beszedjem?


Épp készülődik a menstruációm, csak eléggé lusta, amúgy 13 mm méhnyálkahártya van, nem tudom.


Kérem, aki tud, szóljon hozzá!


2014. febr. 21. 05:36
 1/3 anonim válasza:
Én szedtem ezt a tabletát , de nem menstruációra , hanem letét ellen .. nálam nem vált be
2014. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi? Azt hogy kell érteni, hogy letét ellen? Mitt?
2014. febr. 22. 21:48
 3/3 anonim válasza:
elvetélés ellen
2014. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!