Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy hétig marad ki menstruá...

Ha egy hétig marad ki menstruáció az még belefér, vagy az már fura?

Figyelt kérdés
És a stressz ténlegesen befolyásolja vagy nagyon ritka esetben ? Tapasztalatokat kérnék és sürgős tanácsokat...
2013. jan. 3. 00:01
 1/6 anonim válasza:
Hát attól is függ szerintem, hogy mikor jött meg előszöt, ugyebár az első pár évben még nem áll be, nekem már kb 5 éve jött meg, és tavaly is még rendszeresen egy hetet késett (még szűz vagyok) tehát 5hetente jött meg és azon csodálkoztam ha nem késett,hamarabb sose jött meg. máskormeg napra pontosan jött meg, szerintem még belefér, néha nekem ki is maradt, többször is, de anyám azt mondta mondjuk, hogy előfordul, és nem is lett semmi gond úgyhogy szerintem nyugi ha nem voltál fiúval úgymondXD és szerintem igen, a stressz befolyásolja, mondjuk ha nálad is gyakran késik egy hetet vagy ilyesmi, ha van folyásod azt érdemes figyelni, mert ha nem a normális kb szagtalan átlátszó vagy fehéres esetleg enyhén sárgás akkor a nődokit nem árt meglátogatni, nekem mondjuk nincsenek jó tapasztalataim a nődokival kapcsolatban, de arra mindenesetre jó, hogy kiderítsd esetleg hosszas "nyomozás" után, hogy mi a helyzet a hüvelyedben és megoldást kapj vagy keress rá, dokitól függ, hogy melyik...
2013. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mióta menstruálsz, mert ha még nincs 2 éve, akkor még be sem állt rendszeresre.
2013. jan. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Belefér még egy egy kimaradás is - ritkán -, felnőtt nőknél is.
2013. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét simán belefér, és a stressz az tényleg erősen befolyásol(hat)ja. Szerintem még nm kell aggódnod, de ha még egy hetet késik, akkor keress fel egy orvost a biztonság kedvéért.
2013. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen !
2013. jan. 4. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőven belefér!
2013. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!