Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki volt mar felfazva es...

Aki volt mar felfazva es tozegafonya kapszulaval kezelte magat, ( en napi 2x veszem be) annak hany nap alatt mult el?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább iszom, ilyenkor ugyis fontos a folyadék. Vörösáfonya vagy Cranberry néven megtalálod. Antibiutikum, plusz ez és egy nap alatt már jobb volt tudtam elmenni otthonról. Az antibiotikum után még pár hétig igyad, különben visszatérhet.
2014. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha néhány (3-4) nap alatt nem javul, mindenképpen orvos. Ha vér van a vizeletedben, akkor is.

Bár amúgy is ezt ajánlom. Régen állandóan fel voltam fázva, olvastam, hogy milyen jó természetes gyógymódok vannak... valóban, végül használt is. Ahogy itt is olvastam, hogy mindig beválik, meg hat, stb. Az a gond, hogy ha többször is van lehetősége hatni, akkor már nem jó. :D

Nem vagyok a gyógyszerek híve, de egyszer szedtem rá antibiotikumot, és azóta nem volt problémám a felfázással. Évek óta. Amíg ilyen-olyan ülőfürdőkkel és tőzegáfonyával próbálkoztam, legjobb esetben is néhány havonta volt vele gondom. Persze nem a széles spektrumú vackoktól kell megváltást várni, ki kell tenyészteni, hogy pontosan mi okozza, és arra való gyógyszert kérni.

Persze mindenki maga dönti el a dolgot, de gondoltam leírom a saját tapasztalatomat is. :) Ja és ha mégse mennél orvoshoz, a leggyorsabb út a gyógyuláshoz, ha rengeteget iszol (mármint vizet, nem alkoholt :D), szenvedés, de muszáj.

2014. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszotokat, igyekszem minel tobbet inni! Ha nem javul a hetvegen megyek orvoshoz! :(
2014. febr. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!