Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 9. héten az ultrahang még...

A 9. héten az ultrahang még hüvelyen keresztül fog történni? A páromat csak akkor szeretném vinni magammal ha hasi uh. Lesz

Figyelt kérdés
További kérdésem hogy amikor a 7. héten voltam akkor nem volt még szívhang. A doki nem aggodott,de én igen. Nincs baj szerintetek?
2014. febr. 22. 15:45
 1/3 anonim válasza:

Hasi ultrahang lessz, mert ilyenkor már lehet látni a babát.

Igyál elötte sokat hogy nagyon pisilned kelljen, az kinyomja a hasad és sokkal jobban látszódik a baba. :)

2014. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Ne állíts olyat, ami nem igaz!

Mert nem igaz, hogy a 9. héten tuti hasi ultrahang lesz!

Ez kórház és orvosfüggő!

Nekem még a 12. heti uh is hüvelyi ultrahanggal történt. Ugyanis amelyik kórházhoz én tartozom, ott ez a protokoll. És nálunk nem hogy az anyukák szeretnék vagy nem szeretnék, hogy hüvelyi uh-n bent legyen vagy ne legyen bent apuka, nálunk hüvelyi uh-ra nem engednek be senkit, még az apukát sem.

A férjem a 19. heti ultrahangon volt először bent, nálunk az az első hasi uh-val végzett vizsgálat. Illetve ha valakinek a 12. hét után valami miatt ultrahangozni kell, akkor már azt is hasival nézik, de egyébként előbb nem.

Úgyhogy kérdező, kérdezz rá, hogy ahová te mész, ott mi a szokás, az előírás.

És ha a 7. héten nem volt még szívhang, az még annyira nem aggasztó, mert nem mindenki pont a nagy könyvben előírtak szerint esik teherbe, ha egy későbbi fogantatásról van szó, akkor lehet csak a 8. héttől volt szívhang, vagyis már van. Bízz a legjobbakban!

2014. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elsö vagyok.

nekem már a 7 hetes terhességemet is hasi uh-val csinálták.. alig látszott valami, pedig azt hittem hüvelyi lessz..

Szóval szerintem egyik helyen így másik.helyen meg amúgy csinálják.

2014. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!